» »

Як перевіріті, крадений телефон чи ніТієї факт, что стільнікові телефони Постійно Крадуть, чи знають буквально ВСІ, причому Дуже давно. Телефони Крадуть в клубах, в автотранспорті, на Вулиці и в кафе. Потім крадені телефони Продаються, природно, з метою Отримання прибутку. Причому цею процес відбувається кілька разів. У підсумку, телефон з «крімінальною Історією» может потрапіті до покупця, зовсім НЕ підозрює про ті, что его придбання - крадене.

Як перевіріті, крадений телефон чи ні
Вам Знадоби
  • Стільніковій телефон

Кожна людина, что володіє стільніковім телефоном винен знаті, что у будь-якого мобільного телефону є свой особистий міжнародний номер або Imei. Цею номер, як правило, Складається з 14-15 цифр, альо цифр может буті и больше.

Як дізнатіся міжнародний номер? Для цього нужно посмотреть под кришку телефону в тому місці, де знаходится штрих - код. Комбінація, что Складається з 14-15 цифр, и буде вашим особіст Imei. Крім цієї нехітрої підказки, такоже можна набраті на телефоні комбінацію: * # 06 #. После цього на екрані телефону з'явиться ваш міжнародний номер.

Ві можете самостійно, без звернення до фахівців з'ясувати, крадений у вас телефон чи ні. Для цього нужно Відправити коротке ПОВІДОМЛЕННЯ з текстом МВС, потім обов'язково натиснута пробіл, номер вашого Imei, Яке ві знайдете в телефоні, на номер 4443. Приклад: МВС 354123990879234. ПРОТЯГ Певного годині на ваш номер телефону винен прийти відповідь, что містіть інформацію про ті, крадений ваш телефон чи ні. Ця інформація Дуже ВАЖЛИВО, тому як за законом все крадені телефони підлягають поверненя їх законним власникам. ВАРТІСТЬ Такої послуги платна и стягується на возбудить уголовное того оператора зв'язку, до Якого ві підключені.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: