» »

Як просушіті телефонМайже у шкірного володаря мобільним трапляє таке, что телефон падає біля воду або сплески води потраплялі на нього. Що ж делать в таких сітуаціях? Аджея вода, яка потрапляє всередину, может окісліті мікросхему телефону, а тоді ВІН может відключіться Вже назавжди.

Як просушіті телефон
Вам Знадоби
  • Фен.

Перш за все, после попадання води вам звітність, відразу ж відключіті телефон, а не чекати коли ВІН сам відключіться, даже ЯКЩО ви вважаєте, что всередину телефону вода не попал.

Далі зніміть ВСІ аксесуари з телефону, а самє: карту пам'яті, сім-карту, батарею. Потім слід протерту мобільний серветки або сухим рушником.

После цього візьміть фен и просушіть апарат на відстані пріблізно 20 см ПРОТЯГ півгодіні. Ні в якому разі не тримаю фен занадто около до телефону, так як це может прізвесті до небажаним НАСЛІДКІВ, таких як оплавлення ЕЛЕМЕНТІВ телефону.

При сильному намоканні нутрощів телефон слід покласти задніми Панеллою вгору біля кондиціонера або на пару днів в шафу между білізною. Ні в якому разі НЕ кладіть намокли телефон на гарячу поверхню, Наприклад, на батарею.

После Всього Зроблений подівіться уважности на дисплей вімкненого телефону, ЯКЩО ВІН НЕ каламутні и НЕ має крапель води, то можна вставляті батарею на місце. Если ж вода залиша, покладіть вновь его на просушку за Вищевказаний методу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: