» »

Як протіраті ж.к. моніториЯк и будь-які Інші Пристрої, монітор годину від годині потребує капітальної прібіранні. Если на Вашому екрані пив, Сліди від пальців або Залишки їжі - це значити ті, что настав годину зайнятості вашим монітором. Для того щоб якісно протерту РК монітор и при цьом НЕ нашкодіті Йому, ві повінні слідуваті данім інструкціям.

Як протіраті ж.к. монітори

Перш за все, слід відключіті монітор від мережі 220 В. Таким чином ві забезпечен собі и захістіть монітор від поломки.

Почніть чистку монітора з задніх и бічніх частин. Ві можете просто протерту їх мокрою ганчіркою, альо намагайтеся НЕ зачіпаті сам екран монітора. У даного випадка Діє правило: чим менше ві будете зачіпаті екран, тім краще буде для вас и нього.

Далі звітність, візначітіся з видом чистки - сухим або волога. Для цього ретельно огляньте монітор на наявність пилку, жирних плям, розлучення, відбітків, крапель.

Суха чистка.
У даного випадка ві можете використовуват пилосос, включивши его на режим «Відувші». Постарайтеся не зачіпаті екран МЕТАЛЕВИЙ деталями Пилосос, інакше ві можете пошкодіті монітор. Контактна чистка застосовується позбав в тому випадка, ЯКЩО на Вашому пілососі є насадка (Наприклад, Волохате щітка).

Вологе Чищення.
Если на Вашому моніторі є плями у вігляді чаю або кави, Відбитки від жирних пальців, то вам слід скористати Волога чищених. Досить часто покриття дисплея пластикове, тому ві можете протіраті монітор злегка сірої бавовняною тканини, головне - вона винна буті й достатньо м'якою, щоб НЕ подряпаті пластик. Краще Всього використовуват фланель, серветки для Чищення окулярів або спеціальну серветки. Ніколи НЕ користи звічайній рушниками - смороду подряпають екран.

Для протирання РК-монітора Підходить нежесткая вода або Спеціальний спрей. Если ві збіраєтеся використовуват Інші засоби, то пам'ятайте про ті, что смороду НЕ повінні містіті спирт.
Ніколи НЕ розпірскуватіся рідіну на РК-монітор. Спочатку нанесіть рідіну на тканин і Тільки потім протирайте монітор. Чістіті екран звітність, знизу-вгору, при цьом намагайтеся НЕ натіскаті на екран.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: