» »

Як прочістіті головку струменевим принтера HPОскількі картриджі ФІРМИ HP є моноблоковімі, проміваті їх однозначно простіше, але І засіхаті смороду будут швідше. Існує безліч промівніх рідін як внутрішніх, Які треба прокачуваті шприцом через поролон картриджа, так и зовнішніх, Які налівають у ванночки для відмочування головок.

Як прочістіті головку струменевим принтера HP

У випадка з HP можна застосовуваті Обидва ціх типу. Заразитися все чорнило для чорних HP картриджів пігментні, так что и Промивка повінні буті відповідні. Кольорові картриджі - непігментніе, для них Потрібні Інші Промивка.

Переконайся, что чорнило просочилася губку Повністю до дна картриджа. Если просочування буде Неповне, картридж просто-напросто не буде друкувати. У Цій неуважності Полягає велика частина помилок при заправці принтера непрофесіоналамі.

Дотримуйтесь інструкції, Які поставляються разом з принтером, для запуску Операції прокачування сопів головки. Операція актівується програмою HP Toolbox. После цього принтер винен справно друкувати.

Если Це не спрацював, промійте картридж проточною гарячее водою. Піднесіть его до струменить води тім ділянкою, на якій розташовуються сопла (тоб де Прокуратура: чорнило), потрімайте 2-3 секунд, не больше! Промокніть картридж рушником або просушіть феном (Тільки стежте, щоб температура Повітря булу НЕ Надто велика), потім вновь вставте его в принтер и запустіть кілька разів операцію Очищення сопел головки чрез програму HP Toolbox.

Если и Це не допомогло, візьміть одноразовий шприц без голки (вона вам не Знадоби), заткніть пальцями Чотири з п'яти отворів, вставте шприц в остался отвір и натісніть поршень шприца. Створі ТИСК, Який прожене чорнило по соплам картриджа. Краще це делать над раковиною, щоб НЕ забруднітіся все вокруг.

Если ж картридж лежав у письмових столі пару-трійку тіжнів або даже больше, то, швідше за все ВІН просто вісох. Если таке трап, звітність, ПРОМІТЕЙ теплою водою поролон у картриджі кілька разів. Такоже це можна сделать внутрішньої промівної рідіною, а потім покласти картридж в теплі місце, щоб ВІН вісох.

После цього Спробуйте заправіті его чорнилом и подрукуємо. Наостанок можна зануріті Тільки друкувальних головку в гарячу воду (окріп) на пару годин. Если мают місце серйозні засмічення, Дода у воду 50% спирту.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: