» »

Як очистити голівку принтераБагато Стикана з Поширеними проблемою.Більше струменевим принтерів - ЯКЩО Якийсь годину не використовуват принтер за призначеня, его друкують голівкі засіхають. Для більшості людей це означає повну несправність принтера, тому їм доводитися від нього позбавлятіся. Однак насправді засмітіліся друкують голівкі - Це не необоротних проблема и їх можна прочістіті.

Як очистити голівку принтера

Підготуйте для очищення друкуючіх головок стерильну Медично вату, Рідина для очищення стекол з нашатірнім спиртом, дістільовану воду, пластикові ванночку з кришкою и два невеликих шприца з голка, а такоже пачку паперових серветок.

Візьміть серветки и поставте на неї вітягнуту з принтера друкувальних головку дюзами вниз. На серветці Залишаюсь Сліди чорнила - продовжіть змінюваті серветки до тихий ПІР, поки голівка не залішатіме на ній слідів.

Тепер змочіть в засобі для очищення стекол Паперове серветки и протріть корпус друкуючої головки, що не зачіпаючі ЕЛЕКТРИЧНА плату и місце з'єднання головки з картриджем. Промійте парканні штуцера головки, набравши засіб для очищення в шприц.

Повністю усунувші Сліди чорнила, прокладете штуцера стерильною ватою, рясно змоченою в засобі для очищення стекол. Поставте головку з ватою в пластикову ванночку, на дно налійте очіщувальну рідіну и герметично закрійте Ємність кришкою або пакетом. Зачекайте добу, а потім змініть розчин.

Повторюйте процедуру ПРОТЯГ двох-трьох днів, после чего вітягніть голівку з розчинно и промокніть серветки его Залишки в заборник.

После того як Сліди чорнила перестануть Друкувати на серветці, промійте голівку дістільованою водою. Знову промокніть головку серветки и просушіть феном на Великій відстані ПРОТЯГ півгодіні. Встановіть головку в принтер и поставте новий картридж.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: