» »

Як прошіваті SiemensУ 2005 году компанія Siemens продала свой Підрозділ, Яке Займаюсь Розробка і випуском стільніковіх телефонов тайванської Компанії BenQ. Альо ця вгодити не змогла поліпшіті стійбище з продажами телефонов, и випуск стільніковіх телефонов под маркою Siemens, а потім BenQ - Siemens БУВ Припинення. З цієї причини власникам телефонов ціх марок залиша без технічної ПІДТРИМКИ виробника. Програми для прошивки и Самі прошивки телефонов Siemens СЬОГОДНІ можна найти позбав на сайтах Ентузіастів цієї марки.

Як прошіваті Siemens
Вам Знадоби
  • Комп'ютер, кабель для Підключення телефону до комп'ютера.

Купуйте кабель для прошивки. Не всякий кабель для телефонов Siemens годитися для цього. Краще, ЯКЩО це буде фірмовий кабель Siemens DCA 510 або Siemens DCA 512.Установіте на комп'ютер драйвери з диска, Який йшов в комплекті з кабелем. Потім підключіть кабель. У Системі появится віртуальний com-порт.

Візначте версию програмного забезпечення телефону. Для цього натісніть * # 06 #, ві побачим ідентифікаційний номер телефону, потім лівою кнопкою увійдіть в меню «Др. функц. ». Запам'ятайте версию прошивки.

Знайдіть и скачайте з інтернету більш свіжу прошивку Для Вашої МОДЕЛІ телефону. У даного випадка программа для прошивки и сама прошивка представляються єдине ціле. Для оновлення прошивки можна використовуват програми Update Tool и WinSwup. Если вам удалось прідбаті кабелі Siemens DCA 510/512, можна обмежитися Використання програми Update Tool.

Запустіть програму Update Tool. У вікні програми натісніть кнопки «Почати» и «Далі». Підключіть кабель до телефону. Програма почном поиск телефону на com-портах. Колі телефон буде | Полтава, ВІН вімкнеться, и почнет процес прошивки. После его Закінчення апарат включитися. Сам процес прошивки может зайнятості від п'ятнадцяти до сорока хвилин. Це поклади від МОДЕЛІ телефону. Більш старі МОДЕЛІ прошивають швідше. Если программа НЕ виявило телефон, є можлівість прошиті его вручну. Програма сама запропонує це в цьом випадка. Вімкніть телефон, натісніть «Далі» и вкажіть у вікні програми віртуальний com-порт, до Якого ВІН підключеній (Фактично кабель підключеній через USB-порт). Потім дотримуйтесь Вказівок програми.

Если вам не удалось найти кабелі DCA 510/512, и ваш кабель Іншої марки, Наприклад, MA8720C (P) або на чіпі PL2303, в цьом випадка прошиті Пристрій програмою Update Tool НЕ вдастся. Зробіть цієї сервісної програмою WinSwup.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: