» »

Як прошити psp ПандоройПрошивка PSP Полягає в заміні офіційної прошивки на модіфіковану, віпущену стороннімі програмістамі. Більш Ранні Версії приставок перепрограмуваті помощью комплекту «Пандора». Сам комплект являє собою спеціально підготовленій акумулятор и карту пам'яті.

Як прошити psp Пандорой
Вам Знадоби
  • оригінальний акумулятор;
  • оригінальна карта пам'яті;
  • сама приставка;
  • комп'ютер;
  • картрідер.

Скачайте и встановіть на ваш комп'ютер програму PSP Pandora Deluxe v1.1 в будь вільне місце на жорсткий диск. Не забувай, что программа працює Тільки з пакетом NET Framework 2.0, ЯКЩО ВІН відсутній, встановіть его. Вставте карту пам'яті в картрідер и дочекайся ее визначення. Скачайте офіційну прошивку 4.01. Запустіть встановленного програму від имени адміністратора. У вікні програми ві побачим вкладку Load 4.01 Firmware, натісніть на неї и вкажіть де находится офіційна прошивка, после чего, поруч поставте галочку в квадратику Install. У тому ж вікні поставте галочку в пункті Despertar Cementerio v7, спустившись нижчих, у вікні, розташованому по центру поставте Значення UP. Натісніть кнопку старт - программа почном создания карти «Пандора».

Вам такоже нужно создания акумулятора «Пандора». Для цього вам нужно найти Вже прошиті PSP, так як програма для создания необхідного акумулятора працює Тільки на модифікованих консолях, скачайте програму Hellcat Pandora Installer. Розпакуйте архів з програмою в будь-який Зручний для вас місце. Вміст папки pan3xx, что знаходится в Архіві, скопіюйте в діректорію / PSP / GAME /, что находится на карті пам'яті.

Запустіть програму з меню консолі. Віберіть Третій знизу пункт под назв Battery Options. Появится синій екран и меню, в якому вам нужно вібрато перший пункт make battery Pandora. Війдіть з програми. Для КОРИСТУВАННЯ комплектом «Пандора» вімкніть приставку и війміть акумулятор. Вставте карту «Пандора» в приставку І, утрімуючі кнопку вгору, вставте акумулятор. Если Зроблено все правильно, то консоль включитися и на екрані з'явиться меню «Пандора». Для установки модіфікованої прошивки натісніть Install 4.01 M33, после Закінчення натісніть хрестик.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: