» »

Як прошити Samsung i900Прошивка стільнікового телефону Необхідна для того, щоб у нього Було больше можливіть для роботи. Для телефону Samsung i900 існує кілька тіпів прошивок. Тільки встановлюваті їх нужно Дуже Обережно.

Як прошити Samsung i900
Вам Знадоби
  • телефон;
  • программа для установка;
  • комп'ютер

Як прошити Samsung i900
Так як Комунікатор Samsung i900 є хітом в стільніковому мире, багаті розробніків випустили для нього вражаюче число прошивок. Знайте среди них можна як мінімалістічні, так и Дуже функціональні. При установці (прошівці) їх на телефон нужно Дотримуватись Одне з основних правил - ставити їх нужно Дуже акуратно, інакше можна зламаті телефон. Ще Одне правило, Яке нужно Дотримуватись - Це не чіпаті екран во время прошивки телефону. Пов'язано це з тим, что монітор сенсорний и можна, випадкове Зачепа пальцем, збити всю настройку. Перед тім як прошіваті свой Комунікатор, скачайте спеціальну програму з інтернету. Фахівці рекомендуються: поки вона гойдається, на всякий випадок перенесіть наявні в телефоні дані та контакти на комп'ютер. Тоб зробіть резервну копію на випадок невдалої прошивки. Колі программа (вона назівається SamsungModem) скочується, встановіть ее спочатку на комп'ютер. Заразитися вона у вас находится в заархівованому стані. Тому нужно програму Відкрити. После цього запустіть програму-прошівальщік GrandPrix, яка и зберігалася в архівному пакеті.

У віберіть у GrandPrix пункт Select a platform, зайдіть в нього и натісніть на поле GrandPrix lv image. Тепер натісніть кнопку PDA, з'явиться табличка Зі списком файлів. Вам нужно вібрато файл з форматом. Bin. Перевірте, что працюєте ві самє з кнопкою PDA, а не з якоюсь іншою.

Як прошити Samsung i900
Далі, за Запитів системи, зніміть ВСІ галочки, підтвердіть свой Намір Почати прошивку, натіснувші кнопку detect, и вімкніть телефон. Сім-карту и карту пам'яті з апарату звітність, перед качаном прошивки війняті, а акумулятор поставити после цієї процедури на місце. Щоб Почати установку USB кабель нужно під'єднаті до галі не працює телефонний и Тільки потім натиснута кнопку "Включити".

Потім у Програмі GrandPrix віберіть кнопку Start download и чекайте, поки прошивка Повністю завантажено в телефон (це можна відслідковувати по заповнюваності Зеленої смужки на телефоні) Колі появится напис download complete, означає, что установка закінчілася. Займає цею процес пріблізно хвилин 5-8. Архів НАЙГОЛОВНІШЕ - Нічого в цею момент не чіпаті. После того, як система повідоміть вам про Закінчення завантаження, від'єднайте кабель и натісніть на телефоні кнопку reset (перезавантаження).

Як прошити Samsung i900
Телефон винен перезавантажітіся, после его нужно ще раз вручну перезапустіті. Колі появится домашній екран, прошивка практично закінчена. Залішається Тільки дочекатіся остаточної установки софта, после Якої телефон вновь автоматично перезавантажіться. Щоб програмне забезпечення встало на телефон правильно, скиньте налаштування и заново вімкніть та увімкніть телефон. Все, прошивка проведена коректно, и тепер ві можете насолоджуватіся НЕОБМЕЖЕНИЙ можливіть свого комунікатора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: