» »

Як прошити Sony Playstation 2Як прочіповать ps2. Процес перепрошивки ігрової приставки Sony Playstation 2 назівається чиповки. Виконувати Дану операцію рекомендується Тільки людям, что мают досвід роботи з программаторами и чіпамі прістроїв, оскількі, припустилися помилки, ві можете пошкодіті ігрову консоль Повністю.

Як прошити Sony Playstation 2
Вам Знадоби
  • - Спеціальний набор інструментів для чиповки (Такі можна найти в магазинах радіотехнікі або купити Пристрої окремо);
  • - доступ в інтернет.

З'ясуйте точно модель вашої ігрової приставки Sony Playstation 2. Незважаючі на Зовнішні подібності, внутрішні складові могут варіюватіся залежних від Версії пристрою, це может вплінуті на вибір чіпа. После цього замовте в інтернет-магазині або Придбай в торгових точках вашого міста Спеціальний чіп для Sony Playstation 2 відповідно МОДЕЛІ. Ціни на нього могут варіюватіся від 30 до 100 євро перелогових від виробника.

Скачайте в інтернеті схему чиповки вашої МОДЕЛІ консолі. После цього, згідно Зі схеми, замініть чіп пристрою. Тут вам Знадоби паяльна станція, інструмент для зачистки проводів, олов'яно-свинцево припой, Пінцет. У випадка, ЯКЩО ві в недостатній мірі Знайомі з процесом чиповки даного пристрою, ві можете звернута до відеоінструкції, Наприклад, завантажити вісь цею диск, в якому детально опісується Данії процес: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t = 3366079.

У разі відсутності у вас необхідніх інструментів для чиповки приставки Sony Playstation 2, або ЯКЩО Виконання даного процеса в домашніх умів віклікає певні труднощі, такоже у разі відсутності у вас досвіду роботи з чіпамі и программаторами - віддайте вашу приставку в сервісний центр вашого міста, что працює з данім типом консолей.

Зверніть особливая уваг на репутацію СЕРВіСУ та Відгуки его КЛІЄНТІВ, такоже Переконайся в тому, что раніше смороду проводили заміну чіпсета на ігровій пріставці Sony Playstation 2 і Надаються вам гарантію результатів своєї роботи. Дізнатіся адреси сервісів ві можете на міськіх сайтах и ​​форумах, там же ві можете найти и людини з питань комерційної торгівлі навичков та досвідом роботи, Який, Цілком Можливо, підійшов бі для Виконання даної роботи у разі відсутності у Вашому городе потрібніх точок з перепрошивки Sony Playstation 2.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: