» »

Як прошити батареюДля прошивки портативних приставок Sony PlayStation Portable вікорістовується комплект, что Складається з флеш-карти и орігінальною батареї. На момент прошивки Переконайся в тому, что у вас закінчівся Термін гарантійного обслуговування пристрою.

Як прошити батарею
Вам Знадоби
  • - программа для прошивки акумулятора;
  • - оригінальний акумулятор;
  • - карта пам'яті.

Придбай в магазинах вашого міста оригінальний акумулятор для приставки PlayStation Portable. Если такий відсутній у доступі, Придбай підробленій китайський на перший годину, а перепрошивку виконан тім, что йшов в комплекті. Ні в якому разі НЕ використовуются їх у зворотнього призначення, ві різікуєте безповоротно зіпсуваті Пристрій. Зверніть уваг, что карта пам'яті такоже має буті орігінальною.

Скачайте програмне забезпечення PSP Pandora Deluxe. Встановіть Завантажени програму на ваш комп'ютер и запустіть ее, Попередньо підключівші карту пам'яті до USB-порту комп'ютера помощью карт-рідера.

Збережіть прошивку, Попередньо завантажено ее, скоріставшісь Основними функціямі меню. Скачайте и розпакуйте архів Hellcat Pandora Installer, Який поможет підготуваті ваш акумулятор для перепрошивки приставки.

Відкрійте Hellcat Pandora Installer, скопіюйте вміст папки pan3xx в каталог Game в пам'яті вашої приставки. Запустіть програму уже з ігрової консолі. Перейдіть до меню Battery Options, после чего віберіть дію make battery Pandora.

Завершіть роботу приставки и війміть акумулятор. После чего вставте флеш-карту в Пристрій, утрімуючі кнопку «Вгору» и Поверніть акумулятор на колішнє місце. Виконано перепрошивання пристрою з появи на Вашому екрані меню «Пандори», для цього використову команду Install.

При віконанні маніпуляцій з акумулятором Переконайся в тому, что его заряду вистача на Виконання перепрошивки пристрою. Такоже намагайтеся перевіряті завантажені файли на віруси, оскількі часто смороду псують портативні Пристрої. Чи не перепрошіваті приставку Пандорой, ЯКЩО на нього ще Діє Гарантійне зобов'язання виробника або продавця.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: