» »

Як прошити китайський "Айфон I9"I9 - копія Iphone від китайського виробника Sciphone. Апарат зовні віглядає як его и Пристрій від Apple, прот має Інше програмне забезпечення. Прошивка здійснюється за помощью саморобная кабелю и СПЕЦІАЛЬНОГО комп'ютерного софта.

Як прошити китайський "Айфон I9"
Вам Знадоби
  • Спеціально виготовленя перепрошівочній кабель.

Китайські телефони перепрошіваються Тільки помощью самостійно виготовленя кабелю. Для цього завантажте схему кабелю для перепрошивки КИТАЙСЬКА телефонов. Зробіть Терморегулятори дроту, что Йде в комплекті з прістроєм, розкрио штекер. Перепаять Потрібні контакти и перевірте працездатність кабелю.

Перед підключенням телефону Повністю зарядіть акумулятор. После зарядки вімкніть Пристрій, дістаньте АКБ, вставте его тому. Увімкніть апарат.

Скачайте додаток Spider Man 2.5 з інтернету и зробіть его установку відповідно до інструкцій інсталятора. Підключіть кабель до COM-порту комп'ютера, запустіть встановленного програму.

У вікні натісніть на кнопку Connect и поставте галочку напроти пункту Set new port. Серед наведення значень віберіть Com 1, вкажіть baudrate BPS_115200.

Скачайте файл прошивки для телефону и збережіть ее в зручній для вас папці. У меню програми клікніть по клавіші Flash и віберіть Завантажени файл програмного забезпечення пристрою.

Як Тільки у вікні програми вісвітіться ПОВІДОМЛЕННЯ Press ON key please, підключіть Пристрій и на Дві секунди затісніть Центральну клавішу апарату. Если все пройшло успішно, на екрані з'явиться червона графа, на якій Відображається процес прошивки.

Зміна програмного забезпечення Триває від 20 до 40 хвилин. Намагайтеся НЕ делать ніякіх операцій на комп'ютері, не запускайте ніякіх ресурсоємніх Додатків. Дочекайся Закінчення перерошівкі, від'єднайте телефон, а потім вітягніть и назад вставте акумулятор. Тепер Пристрій можна вмикати.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: