» »

Як прошити МТС модем e1550Компанія МТС, як и Багато других Операторів стільнікового зв'язку, випускають USB-модеми, что Працюють Тільки з сім-картами даного оператора. ВАРТІСТЬ на комплект однозначно нижчих, ніж На звічайні модеми, тому смороду Швидко розпродаються, а вбудований програмне забезпечення допомагає постачальнику послуг утрімуваті КЛІЄНТІВ Компанії від переходу на послуги других Операторів. Дана проблема вірішується перепрошивкой модемів.

Як прошити МТС модем e1550
Вам Знадоби
  • - доступ в інтернет.

Знайдіть програму прошивки для МОДЕЛІ e1550 модему МТС. Зверніть уваг, что перед заміною програмного забезпечення на Данії модем вам звітність, ввести код розблокування, Який в подалі забезпечен вам доступ до Використання услуг усіх Операторів зв'язку. Зазвічай для цього вікорістовується спеціальна програма для підбору кодів, назівається вона Huawei.rar. После того як ВІН буде згенерований, приступайте до завантаження та встановлення програми для запровадження кодів на модем.

Знайдіть в інтернеті програму Huawei_E1550_All_BandActivator_and_Unlocker_v2_0.rar, яка відкріє вам доступ до вводу кодів на ваш модем. Такоже завантажте програму MobilePartnerRus.rar. Це стандартна програма, что містіть в Собі шаблони діючіх в России Операторів стільнікового зв'язку. Утіліта huawei_dashboard.rar поможет вам записатися ваше програмне забезпечення в пам'ять модему.

Розпочніть перепрошивання Пристрої после того, як переконаєтеся в тому, что завантажені вами утіліті знаходяться в робочому стані. Введіть код розблокування у відповідній утіліті, Попередньо згенерувавші его в Huawei.rar; такоже ЯКЩО дана утіліта НЕ підійшла до вашої МОДЕЛІ пристрою, скорістайтеся програмою v4mpire_unlocker.rar.

После того як ві віконаєте ВСІ необхідні Дії, запустіть програми MobilePartnerRus и huawei_dashboard. Запішіть ваше програмне забезпечення в пам'ять модему, вікорістовуючі при цьом шаблони Операторів.

Зверніться до служби технічної ПІДТРИМКИ оператора стільнікового зв'язку, послуги Якого збіраєтеся користуватись надалі. Уточніть у нього необхідні параметрами для создания Мережева Підключення, Дода его до списку Вже існуючіх, вказано Потрібні логіні и паролі для виходе в інтернет. Перезавантажте комп'ютер и виконан тестове з'єднання з Іншого сім-картою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: