» »

Як прошити телефон nokia, ЯКЩО ВІН НЕ включаєтьсяЯк прошіваті телефон nokia. Питання працездатності мобільного телефону хочай б раз у жітті стосувався кожного користувача. Іноді віпадковості прізводять до его повної Блокування або відмові, и тоді без перепрошивки системи просто не обійтіся. Альо ее проведення может буті такоже утруднено через перебування телефону в Dead Mode (мертвий режим).

Як прошити телефон nokia, ЯКЩО ВІН НЕ включається
Вам Знадоби
  • СПЕЦІАЛЬНІ програми для перепрошивки телефонов, персональний ПК, з'єднувальній провід, зарядний пристрій, мобільний телефон Nokia.

Вікачуємо з інтернету програми для перепрошивки телефону. Вібіраємо Безкоштовні або trial-версії, у якіх в базі є телефони марки Nokia, в т.ч. что НЕ Працюють (Не Включає). Офіційна версія програми для прошивки Nokia - NSU (Nokia Software Updater) Офіційно недоступна всім бажаючих.

Заряджаємо акумулятор телефону, Який знаходится в режімі Dead Mode (мертвий режим). Его звітність, зарядитися помощью Працюючий телефону, або використовуват Інший зарядженості акумулятор.

Запускаємо програму на комп'ютері. На панелі інструментів у розділі «Підключення» в графі «Стан телефонного апарату» вказуємо Dead Mode.

Підключаємо з'єднувальній провід до телефону. Слідуємо інструкції програми. За ее команді натіскаємо и утрімуємо кнопку включення Nokia кілька секунд. Стежімо за індікацією на екрані.

Програма підтверджує б або не підтверджує впізнання телефону Nokia. Натіскаємо кнопку «Продовжіті», залежних від Отримання результату. Если телефон Nokia не включається, то слід від'єднаті І знову прієднаті кабель до телефону. Виконати ту ж операцію з роз'ємом на комп'ютері.

Підтверджуємо продовження перепрошивки телефону. Зі списку вібіраємо необхідну версию прошивки. Підтверджуємо вибір кнопкою ОК.

Стежімо за індікатором процеса на екрані. Если у програми немає Зоров індікатора, то чекаємо Закінчення процеса перепрошивки. Через 10-12 хвилин на екрані з'явиться діалогове вікно з результатами. Актівуємо кнопку ОК. Если все пройшло нормально, то телефон Nokia винен автоматично запустітіся.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: