» »

Як прошити телефон nokia, Який НЕ включаєтьсяОновлення програмної начинки телефону NOKIA НЕ займає Багато годині І, як правило, не віклікає труднощів. Набагато частіше Користувачів задаються харчування, як привести в робочий стан телефон, Який НЕ включається зовсім, так звань «мертвий» телефон? Насправді перепрошивка такого апарату мало чім відрізняється від прошивки звічайній телефону NOKIA и віконується помощью тихий же програмних ЗАСОБІВ. Перед качаном процеса перепрошивки звітність, по возможности Повністю зарядитися телефон.

Як прошити телефон nokia, Який НЕ включається

Як прошити телефон nokia, Який НЕ включається
Відкрійте «Диспетчер прістроїв», для цього у вікні «Властивості системи» перейдіть у вкладку «Обладнання» и натісніть відповідну кнопку. Підключіть телефон до комп'ютера, Попередньо вийнять з нього SIM-карту и flash-карту. Натісніть и утрима пару секунд кнопку включення на телефоні, потім повторюйте Цю операцію кілька разів ПРОТЯГ 15-20 секунд, система Визначіть Підключення двох пристрою. Перевірте, чи немає помилок при установці ціх прістроїв (чі немає знаку оклику на Назв ціх прістроїв в «Діспетчері прістроїв»), ЯКЩО помилки є, то звітність, переустановіті драйвери від телефону.

Як прошити телефон nokia, Який НЕ включається
Скачайте и встановіть на комп'ютер програму Phoenix. Підключіть телефон и запустіть програму, віберіть режим No connection

Як прошити телефон nokia, Який НЕ включається
У меню File віберіть пункт Open Product. У вікні, віберіть модель свого телефону, Наприклад, RM-217 та натісніть OK.

Як прошити телефон nokia, Який НЕ включається
У меню Flashing віберіть пункт Firmware Update. У вікні натісніть кнопку Product Code и віберіть код для прошивки, дізнатіся код можна тут: http://www.mobime.ru/clubs/nokia_news/8543.html.

Як прошити телефон nokia, Який НЕ включається
Встановіть галочку Dead Phone USB flashing и натісніть кнопку Refurbish. Через Деяк годину у вікні Output появится текст містіть рядок Press the phones power button, як Тільки це стане, натісніть и утрима пару секунд кнопку включення телефону.

Процес прошивки займає около десяти хвилин, по его завершенні ві побачим текст Product flashing succeeded, после чего телефон автоматично включитися.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: