» »

Як розблокуваті магнітолуУ результаті заміні акумулятора, ремонту автомобіля, Відключення живлення або неправильне введення коду может відбутіся Блокування магнітолі, что захіщає Пристрій від крадіжкі. У цьом випадка для продовження роботи звітність, Виконати ряд операцій по ее розкодування.

Як розблокуваті магнітолу

Увімкніть автомагнітолу. Если на ее дисплеї з'явився напис «SAFE» або «CODE», то значити, что у пристрою ставимо збій системи. Для того щоб продовжіті роботу з магнітолою и насолоджуватіся музикою, звітність, ввести правильний код.

Візьміть інструкцію з ЕКСПЛУАТАЦІЇ магнітолі, яка перебувала в комплекті поставки пристрою. На першій сторінці має буті Вказаною ідентифікаційний номер, поруч з Якім находится радіокарт. При ПОКУПЦІ магнітолі ее бажано війняті и покласть на зберігання в безпечне місце, Яке не винних знаходітіся в самому автомобілі, так як це полеглі грабіжнікам злом пристрою. Таким чином, візьміть Дану радіокарту и запам'ятайте Вказаною код.

Натісніть на магнітолі одночасно кнопки DX и FX после того, як побачим напис «SAFE» або «CODE». Утрима їх натиснута до тихий ПІР, пока не появится напис «1000». Відпустіть кнопки и поки що больше не натіскайте на них, так як система сприйма Данії набор цифр в якості коду.

Введіть номер коду з радіокарті помощью кнопок Вибори радіостанцій. Кнопка +1 відповідає за Першу цифру коду, кнопка 2 - за другу и так далі. Чи не Використовують во время Введення кнопки 5 и 6.

Затісніть кнопки DX и FX после Введення коду для розблокування магнітолі и утрима їх до тихий ПІР, пока не появится напис «SAFE». Як Тільки вона з'явиться, Відпустіть кнопки. Пристрій Деяк годину «подумає», после чего появится частота радіостанцій, что свідчітіме про розблокування магнітолі. Если номер коду БУВ введень неправильно, то напис «SAFE» Деяк годину буде бліматі. После того як вона загориться постійно, у вас буде ще одна Спроба ввести кодовий комбінацію. Если три рази поспіль буде введення неправильного порядок цифр, то магнітола заблокується на годину. Почекаев цею годину, после чего повторіть СПРОБА.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: