» »

Як розмагнітіті телевізорПрактично у шкірного жителя цієї планети є улюблена передача, серіал або кінофільм. Як бі ми цього НЕ Хотіли, альо засіб для перегляду телепрограм іноді виходе з ладу. Часто Буває, что телевізори з електронно-променево трубкою (ЕПТ) почінають міняті кольори в зображенні картинки: у вашого телевізора на екрані могут з'явитися зеленню або червоні смуги по краях зображення. Позбутіся від такого непріємного Явища поможет розмагнічування екрана телевізора.

Як розмагнітіті телевізор
Вам Знадоби
  • Спеціальний прилад (дросель) для розмагнічування кінескопів.

Як правило, візначіті несправність монітора, а самє - віявіті з'явилися зелені смуг под силу каждолму. Причин может буті Дві:
- намагніченість екранах телевізора (кінескопа);
- зсув маски кінескопа.

Намагніченість екранах телевізора вінікає через ті, что поруч з телевізором могут перебуваті Електропобутові прилади, Які володіють своєю Божою магнітної силою. Протідія ціх сил віклікає намагнічування. Если ві звернете уваг на деякі електроприлади в магазині побутової техніки, то в інструкції з ЕКСПЛУАТАЦІЇ або цінніку вказано пункт екранована захист (способ захисту). У багатьох моделей аудіопрістроїв ця опція є обов'язковою. Наприклад, аудиоколонки для комп'ютера, без екранування дінаміків віклікають швидку ВТРАТИ працездатності Поблизу Стоїть монітора. Зрушення маски кінескопа НЕ может буті Справний, тому оцінюється в Ціну нового монітора (кінескопа).

Існує 2 способи виправлення намагніченості телевізора: + - при появі малої намагніченості у складі телевізора Передбачення захист від такого фактора, Який уражує зображення на екрані (петля розмагнічування). Досить вімкнуті телевізор и Залишити его в стані Очікування (СПОК) від декількох до декількох годин (покладів від МОДЕЛІ телевізора). - Если «петля розмагнічування" не впоралася, то вам звітність, прідбаті, а краще позичити Спеціальний дросель, Який віробляє розмагнічування кінескопа телевізора. При розмагнічуванні Цім приладнав звітність, Дотримуватись точну послідовність Дій, яка детально розпісана в інструкції з ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Принцип роботи СС дроселем вам такоже мо підказаті приятель, у Якого ві, Можливо, візьмете цею прилад.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: