» »

Як розібраті прошивкуЯк розібраті прошивку. Прошивка являє собою програмне забезпечення вашого девайса, Яке відповідає за его нормальну роботу. Прот з годиною у Програмі могут з'явитися дефекти або ві захоче внести деякі Зміни. Для цього звітність, спочатку розібраті прошивку, потім внести коригування и Зберегти Нові налаштування.

Як розібраті прошивку

Знайдіть у мережі інтернет спеціальну програму для розпакування прошивки. Праворуч в тому, что Багато девайс захищені від розтіну, тому найчастіше Ваші Дії могут зашкодіті працездатності програми. Особливо, ЯКЩО ві погано розбіраєтеся в програмуванні. У зв'язку з ЦІМ рекомендується використовуват СПЕЦІАЛЬНІ утіліті. Так, Наприклад, для телефонов Nokia Розроблення додаток Nokia Editor.

Завантажте програму для розпакування прошивки на ваш персональний комп'ютер и встановіть. У обов'язковому порядку перевірте вікачані файли на наявність вірусів, так як подібні документи часто бувають заражені. Запустіть програму после установки.

Сінхронізуйте ваш девайс з персональним комп'ютерів. Як правило, більшість портативних и мобільніх прістроїв в Данії годину продаються Зі спеціальнімі дата-кабелями для Підключення до комп'ютера або ноутбука. Если его у вас немає, то Придбай его в Спеціальному магазині або на радіо-ринку. Обов'язково перевірте на місці, что кабель Підходить для вашого девайса.

Підключіть телефон до комп'ютера и скопіюйте в окрему папку на локальних дисках всю інформацію з нього. Це звітність, на випадок, ЯКЩО Ваші Дії з Редагування прошивки прізведуть до ВТРАТИ ІНФОРМАЦІЇ. Если ваш девайс вімагає спеціальної програми для перегляду Даних на ньом, то скачайте ее з інтернету або встановіть з диска драйверів, Який комплектувався з прістроєм при ПОКУПЦІ.

Вкажіть в Програмі з перепрошивки модель вашого девайса, после чего вкажіть адресою знаходження прошивки и натісніть «Розпакуваті» або «Розібраті». У результаті у вас повінні війта файли у форматі rofs2 або fat16, Які відкріваються для Редагування такими програмами, як rofs2, MagicISO або WinImage.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: