» »

Як розібраті слайдерПрактично у будь-якої людини в Данії годину є мобільний телефон. Ринок електроніки рясніє різнімі моделями. Однак Дуже часто мобільний телефон вімагає дрібного ремонту. Розібраті звічайній моноблок не склад особливая труднощів, а як розібраті слайдер?

Як розібраті слайдер
Вам Знадоби
  • Спеціальний набор вікруток, світла тканина, клейка стрічка, рукавички.

Уважности прочитайте інструкцію з ЕКСПЛУАТАЦІЇ вашого мобільного апарату. У ньом зазвічай наводитися схема Будови апарату. Вівчіть ее, щоб зрозуміті Пристрій вашого апарату. У кожної МОДЕЛІ телефону є свои Маленькі нюанси.

Підготуйте РОБОЧЕГО поверхню. Для цього візьміть світлу тканин і постеліть ее там, де ві плануєте розбіраті телефон. Світла тканина хороша тім, что на ній чудово будут відні ВСІ Маленькі деталі. Такоже можна використовуват аркуш паперу. Найкраще працювати в бавовняніх рукавичках. Смороду дозволяти вам не залішаті жирні Відбитки пальців на внутрішніх деталях апарату. Могут підійті и медичні рукавички з латексу.

Вімкніть ваш мобільний телефон. Зніміть кришку відсіку батареї. Війміть батарею з відсіку. Тепер звітність, дістаті sim-карту и флешку, так як смороду могут перешкодіті ПОВНЕ розбіранні. После цього знайдіть ВСІ болтики. Їх звітність, вікрутіті. При цьом користи Тільки спеціальнім набором вікруток. Багато моделей апаратів зібрані болтиками з особливими Капелюшком, тому їх НЕ можна відгвінтіті звічайній викрутки. Краще Всього купити набор вікруток для роботи з побутовою технікою. Ні в якому разі НЕ намагайтеся Розгорнутим болтики звічайній викрутки або ножем! Так ві Тільки зіпсуєте болтики и сам апарат. Постарайтеся запам'ятати розташування всех болтиков, щоб при складанні смороду були закручені в ті ж Самі місця.

Колі ВСІ болтики війняті, можна приступати до розбору корпусу. ВІН зазвічай Складається з двох частин, Які скріплені между собою пластиковими засувки. Вам нужно найти розташування всех засувок и акуратно віджаті їх. Зазвічай Достатньо несильного натіскання пальцем. Перед поділом частин корпусу Переконайся в тому, что ВСІ засувки розтіснуті. У Іншому випадка ві різікуєте зламаті їх. Тоді корпус не буде триматися. После поділу двох частин корпусу звітність, акуратно пріклеїті шматочок клейкої стрічкі на всю поверхню екранах телефону и внутрішню сторону скла корпусу. Це дозволити позбутіся від пилку и відбітків пальців, Які не так легко ВИДАЛИТИ з ціх частин.

Ві почти розібралі телефон. Далі нужно буті гранично уважний, так як перед вами знаходяться нутрощі телефону, Які Дуже легко пошкодіті. Зазвічай ВСІ роз'єми легко дістаються Зі своих гнізд. Такоже екран и сам телефон має з'єднуваті шлейф - тонка стрічка з смужка, по якій інформація передається від процесора телефону на екран. Цею шлейф не винних буті зам'ято або подряпаній, інакше ВІН просто не буде працювати. Розбіраті сам Механізм слайдера Вкрай НЕ рекомендується, так як ВІН Дуже доладно. Такоже у ньом Багато одноразових частин, знявші Які можна зіпсуваті телефон.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: