» »

Як реанімуваті акумулятор телефонуЯк реанімуваті акумулятор телефону. З Пліній годині акумулятор мобільного телефону зношується. Це прямим чином відбівається на его работе. Повністю зарядитися акумулятор становится Неможливо, та й заряд трімається однозначно менше. Цю проблему можна вірішіті кількома способами: купити новий акумулятор и спробуваті реанімуваті старий.

Як реанімуваті акумулятор телефону

Підніміть напругу, щоб реанімуваті акумулятор телефону. Підключіть до акумулятора НАВАНТАЖЕННЯ и вольтметр. Підключення має буті згідно Зі схемою паралельного з'єднання. Підніміть НАВАНТАЖЕННЯ до значення, что НЕ перевіщує 1В. Слідкуйте за температурою и напругою на акумуляторі. Температура не винна перевіщіті 50 ° С, а Напруга не винних впасти нижчих Позначки 0,9 В. Як Тільки температуру дійде до позначеної точки, відключіть напругу и Почекаев, поки акумулятор НЕ охолоне до кімнатної температури. После розрядкі до потрібного значення в елементі винна відбутіся нормалізація процесів. На це піде около 10-15 хвилин.

Візьміть амперметр. ВІН вам Знадоби для контролювання сили Струму, что Надходить на акумулятор. Прієднайте его послідовно. Сама ланцюг винна складатіся з паралельно підключеніх вольтметра, джерела живлення и акумулятор. На акумулятор телефону встановіть термодатчик, щоб контролюваті температуру на елементі. Щоб отріматі найбільш точні свідчення, можна застосуваті термопасту.

На регуляторі напруги встановіть мінімальне значення. Потім плавно его піднімайте. Слідкуйте за показаннями амперметра. Сила Струму винна становитися пріблізно 1/10 Частину Ємності акумулятора. Тоб ЯКЩО акумулятор має Ємність 1200 мА, то Сила Струму в поточний момент винна становитися 120 мА.

У міру зниженя сили Струму підвіщуйте напругу. Щоб відновіті акумулятор телефону. спочатку нужно підвіщуваті напругу раз в 5 хвилин. После години підвіщуйте напругу щогодіні. После того як воно досягнено Позначки 1,5 В, пріпініть маніпуляції и поставте акумулятор на зарядку. Дочекайся, поки батарея Повністю не зарядитися. Бажано прізвесті ЦІ Операції не менше 2-3 разів.

Перевірте акумулятор мобільного телефону. Если віщеопісані Дії не дали Бажанов результатів, Придбай новий акумулятор.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: