» »

Як реанімуваті батареюВідновлення акумуляторної батареї после ее Пошкодження Можливо в Деяк випадка, прот стовідсоткової Гарантії справної РОБОТИ НЕ Дає Жоден з існуючіх методів.

Як реанімуваті батарею
Вам Знадоби
  • - джерело живлення;
  • - Індикатори сили Струму и напруги;
  • - акумулятори;
  • - лампочка;
  • - прилад для віміру температури;
  • - термопаста.

Знайдіть необхідні для Відновлення інструменти. Зверніть уваг, что джерело живлення повінні мати плавне регулювання напруги. Такоже вам знадобляться амперметр и вольтметр, ЯКЩО необхідні Індикатори відсутні в джерелі живлення. Знайдіть лампочку, або Інший Пристрій НАВАНТАЖЕННЯ. Такоже бажано наявність термодатчика и термореле для переривані подачі Струму.

Зверніть уваг, что Опір у вибраному | вами приладнав має розраховуватися як результат ділення номінальної напруги відновлюваного акумулятора на потрібну силу Струму. У свою черго, Останній параметр береться з Наступний розрахунку: I = 0.4 С (бат). Періодічно контролюйте напругу и не давайте Йому ні в якому разі впасти менше 0,9 В. Температура не винних підніматіся Вище п'ятдесяти градусів за шкалою Цельсія.

Виконано розрядку вашого акумулятора перед процедурою Відновлення до напруги, Рівного 1В, тут підключіть лампочку або будь-яку іншу вибраному | вами НАВАНТАЖЕННЯ и вольтметр, ВСТАНОВИВ їх паралельно Елемент. Перевірте температуру и напругу, ЯКЩО показатели набліжаються до небажаним позначок, відключіть тимчасово НАВАНТАЖЕННЯ и дайте Елемент охолонуті. Найкраще после цього дати напрузі підвіщітіся, тому заліште его на 20-25 хвилин, а потім вновь дозаряда до сертифіката № 0,9 В.

Перейдіть до процеса зарядки, прієднавші Пристрій для вімірювання сили Струму до заряджається Елемент послідовно, а джерело живлення - паралельно з вольтметром. Один контакт утрима на позіції вільного полюса відновлюваної батареї, а другий підключіть до незайнятому контакту індікатора сили Струму. Попередньо встановіть термодатчик и термореле з використаних спеціальної термопасти, це поможет вам унікнуті неточностей.

Встановіть реостат на позицію максимального опору, а регулятор напруги - на самє мінімальне значення, а после чего поступово збільшуйте НАВАНТАЖЕННЯ, поки Показник на Вашому амперметр не покажемо Наступний значення: I (зар) = 0.1C (бат)

Слідкуйте за тим, як Показник сили Струму падає, Не забувай підніматі при цьом Напруга пріблізно раз на 3-4 хвилини ПРОТЯГ Першої години, а потім шкірно годину до тихий ПІР, поки напругу не якщо дорівнює номінальній. После цього НЕ підвіщуйте Данії Показник. Колі (пріблізно через 5 годин) Сила Струму наблізіться до нульової Позначки, від'єднайте зарядний пристрій. Зачекайте півгодіні, поки Процеси прийдуть в норму.

Підключіть акумулятор до зарядного пристрою и заліште его підключенім до джерела живлення пріблізно на 8 годин. Не забувай стежіті за тім, щоб рівень температур не перевіщував максимально допустимий Показник. Якщо буде спостерігатіся тенденція до сильного нагрівання, звільніть силу Струму вдвічі. После того як акумулятор охолоне до сертифіката №, пріблізно до Позначки 30 градусів, вновь поступово збільшіть значення.

Если ві Хочете відновіті віхідну Ємність вашого акумулятора, повторіть Данії цикл 3 або 4 рази. Будьте уважні и Не забувай стежіті за температурою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: