» »

Як зробити динамікІснує безліч способів сделать динамік практично для будь-якого пристрою и трохи не з будь-яких підручніх матеріалів. Не будемо опісуваті ВСІ, тім больше что для цього однієї статьи НЕ вистача. Обмежімося двома й достатньо простими способами.

Як зробити динамік

Спершу віберіть цвях, задумана по вісоті пріблізній розмір ДИНАМІКА. Ображати цвях так, щоб ВІН у вас Вийшов Трохи менше, чем проектована висота ДИНАМІКА. Обробіть точильний камінь або напилком обрізану сторону Цвях. Колі Поверхня таборі гладкою и без задирок, намотайте на Цю Частину Цвяха з Капелюшком мідний дріт з ізоляцією. Альо до цього вам нужно сделать Наступний: візьміть Дві кнопки-скрепки, розбійте їх молотком на ковадлі, поки смороду не стануть тонкими як фольга. Одна з ціх скріпок буде підставою. Тепер візьміть цвях и приклейте его до скріпці-основи.

Тепер візьміть магнітну трубку, яка Трохи Вище за розміром, чем цвях-катушка. У неї цею цвях и винен Войти. Приклейте Цю трубку до основі І накрійте ее кришкою з Іншої кнопки-скріпкі и ее заклейте. Такий динамік буде працювати пристойно, без скріпів, стогонів и сторонніх звуків.

А вісь способ, за Яким можна сделать Динаміки з кавових стаканчіків и старих навушників. ЦІ Динаміки відмінно підійдуть для Використання з MP3-плеєром.

Візьміть картонний стаканчик, старі навушники и скотч з ізоляційною стрічкою. На дні стаканчика Із зворотнього боку відзначте центр и в ньом проробіть отвір. Прікладіть до відчинять Навушники т обведіть его олівцем. Нам нужно сделать отвір Трохи Меншем діаметру.

Тепер вставте в цею отвір Навушники и приклейте его помощью скотча або будь-який Інший клейкої стрічкі. Подівіться всередину и перевірте, щоб Не було сторонніх шматочків картону, а такоже, щоб Навушники добро прілягав до дна. У Іншому випадка звук у вас буде деренчаті. Це все, динамік готовий. Так само зробіть и другий динамік. Хоч колонки и жартівліві з вигляд, альо на повній гучності смороду здатні Видати звук силою до 10-15 децибел.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: