» »

Як зробити саморобний динамікЯк зробити саморобний динамік. Для відтворення музики через комп'ютер Використовують колонки, в якіх Джерелом звуку є динамік. Даній Пристрій має й достатньо простою конструкцією, якові может зібраті чи не КОЖЕН, вікорістовуючі практично підручні засоби и Трохи технічних знань.

Як зробити саморобний динамік

Розберіть старий жорсткий диск, або «вічний ліхтар», и дістаньте з нього Неодимове магніт. Такоже можна прідбаті Данії елемент на радіорінку або в спеціалізованому магазині. Пригото мідний дріт з Перетин 0,5 мм та ізоляцією, клей, папір, кусачки, ножиці и паяльник.

Візьміть звуковий генератор, Який вікорістовується для создания звукових хвилях без відтворення звуку. Наприклад, Даними генератором может віступаті комп'ютер, Який відтворює мелодію, яка без колонок не якщо чути.

Візьміть Неодимове магніт, бажано, щоб ВІН БУВ ціліндрічної форми, и наклейте на нього в одну кулю ізоляційну стрічку. Намотайте поверх неї в мідний дріт на 4-5 обмоток, щоб в результаті Вийшла Котушка. При цьом відокремте два Висновки, Які будут підключатіся до генератора звуку.

Віріжте коло з аркуша А4, накресліть на ньом Радіус и розріжте з одного боку до середини. Зігніть папір таким чином, щоб Вийшов конус, и проклейте помощью клею. Конус за розмірамі винен збігатіся з розмірамі магніту, после чего приклейте его до дифузор. Для цього можна скористати ізолентою або декількома смужка паперу, Який прієднуються спочатку до конусу, потім до дифузор, и после з'єднуються разом.

Підключіть Вийшов динамік до звукового генератору, Наприклад, до комп'ютера. Висновки проводів котушкі звітність, підключіті до «плюса» и «мінуса» помощью підсілювача. Запустіть мелодію и перевірте Якість звуку. Если музика НЕ ​​відтворюється, то перевірте схему Підключення або елєменти саморобная ДИНАМІКА. Наприклад, ві з самого качану вікорістовувалі неякісні або несправні елєменти. Если звук є, но вас не задовольняє его Якість, то можете спробуваті поексперіментуваті з кількістю обмоток на котушці або матеріалом для дифузор.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: