» »

Як зробити Собі короткий номерКороткі НОМЕРИ Використовують для проведення акцій, Надання різного роду СЕРВіСУ помощью мобільного телефону. Як правило, Використовують чотірізначні номерів для відправкі платних SMS. Оплату отрімує оператор, альо частина Такої Надходить організатору Акції. Іншім! Застосування коротким номером становится обслуговування КЛІЄНТІВ з боці, Наприклад, великих банків для організації мобільного банкінгу в тому чіслі.

Як зробити Собі короткий номер
Вам Знадоби
  • Телефон, доступ в інтернет.

Здійсніть Дзвінок своєму оператору мобільного зв'язку и дізнайтеся про можлівість Изменить номер на коротшій. Як правило, приватна особа подібну послугу НЕ Надаються, тому звітність, представіті дані про організацію або юридичним особам. Приватним особам могут надаті позбав номер у форматі Міського, для чого звітність, перейти на контрактну обслуговування и оплачуваті Дану послугу щомісяця.

Прідбаті короткий номер можна в спеціальніх компаніях-підрядніків - безпосередно мобільні оператори Рідко Надаються Такі НОМЕРИ всім бажаючих.

Залежних від виду ДІЯЛЬНОСТІ, якові ві плануєте організуваті помощью короткого номера, вам может знадобітіся ліцензія, про необхідність Якої розповість оператор.

Для Отримання короткого номера Надал ВСІ запітані Підрядником документи.

Укладіть договір на обслуговування та оренду номера. У ньом винна буті вказано ВАРТІСТЬ Отримання номера и суми, Які вам будут відраховуватіся за організацію Акції, Аджея основні кошти будут йти на рахунок оператора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: