» »

Як Дивитись кодовані каналиДля перегляду супутникових кодованому каналів є кілька варіантів, Наприклад, за помощью плагінів vPlug, s2emu, yanksee або з використанн домашнього шаринга. У первом випадка в основному відкріваються ТВ трансляції в BISS кодуванні, в іншому практично все. Загальний доступ (cardcharing) до ОСНОВНОЇ Картці дозволяє НЕ купуваті зайві Супутникові пакети В сім'ї, ЯКЩО у вас ВСТАНОВЛЕНО будинку два телевізори. Здійсніті доступ до неї можна по локальній мережі, через Wi-Fi або інтернет.

Як Дивитись кодовані канали
Вам Знадоби
  • - программа ProgDVB;
  • - DVB карта SkyStar2;
  • - плагін csc 4.0.0.4;
  • - Підключення до інтернету.

Встановіть на свой персональний комп'ютер DVB-карту SkyStar 2, яка вставляється у Вільний слот матерінської плати. Слідкуйте, щоб между нею и Відкритий залишавсь Вільний роз'єм. Проведіть Настроювання ее програмного забезпечення. Карту SkyStar 2 можна застосовуваті для перегляду и запису як відкритих, так и кодованому супутникових каналів через ПК, крім того, вона Дає можлівість прійматі інтернет-Трафік по асинхронному варіанту Підключення. Створіть Підключення до інтернету по наземній Лінії. Для цього можна застосовуваті GPRS, ADSL модем або кабельний інтернет. Це звітність,, щоб отрімуваті в режімі онлайн dw-ключів для перегляду телевізійніх кодованому супутникових каналів.

Встановіть на ПК програму ProgDVB. Вона дозволяє переглядаті Супутникові ТВ каналізац и без Підключення до інтернету. Налаштуйте Параметри програми, вкажіть Певний супутник або налаштуйте DiSEqC в тому випадка, коли супутникова тарілка пріймає одночасно сигнал з декількох сателітів. Скачайте плагін csc 4.0.0.4., Розпакуйте архів в папку ProgDVB и встановіть его. Слід перемістіті (Не скопіюваті) файл msvcr70.dll в папку WINDOWSSYSTEM32. ВІН не винних Залишити в папці ProgDVB, в Іншому випадка ця программа не запускатися. Перевірте установку. Для цього запустіть ProgDVB, натісніть на вкладку «Модулі», в відкріліся меню винна буті вкладка CardServer Client.

Оновлення конфігурацію плагіна csc 4.0.0.4. Запустіть програму ProgDVB, зайдіть на вкладку «Модулі» в меню CardServer Client Configure Server. Пропішіть у вікні наступні значення: User name - логін на доступ до шарінг (Видається при реєстрації); Protocol - newcamd525; Password - пароль на доступ до шарінг; Port - порт Підключення (номер Видається при підключенні); Card Server IP Address - имя сервера або IP адреси; Optional Parameters - +0102030405060708091011121314 (des key). Натісніть на кнопку Add Item, потім на кнопку Save Configuration - вікно закріється. Конфігурування закінчілося.

Запустіть програму ProgDVB. Віберіть Потрібний канал з пакету домашнього шаринга. Появится вікно ТВ трансляції кодованому каналу. Если Це не відбулося через кілька секунд, зробіть Наступний крок: увійдіть у Властивості каналу, клацніть двічі на вікні на потрібному CA тіпі (ID) - ВІН Видається при підключенні. Натісніть «ОК» - ТВ канал почном показуваті через кілька секунд.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: