» »

Як Дивитись кодування каналізацПитання про ті, Яким чином можна переглядаті кодовані канали на комп'ютері вінікає у багатьох Користувачів. Если у вас є звічайній тюнер з CI-слотом, для перегляду каналів й достатньо Вставити в нього карту доступу. Для перегляду ж на комп'ютері нужно DVB-карта типу Skystar 2 (PCI або USB). Щоб налаштуваті процес перегляду на ПК, нужно мати деякі навички КОРИСТУВАННЯ програмами ProgDVB и DVBdream.

Як Дивитись кодування каналізац
Вам Знадоби
  • - Conditional Access Module (модуль умовно доступу);
  • - емулятор ключів;
  • - программа ProgDVB або DVBdream;
  • - плагін csclientv.

Підключіть до комп'ютера CAM (Conditional Access Module), тоб модуль умовно доступу. Це програматор, Який під'єднується до одного з портів на матерінській платі. ВІН має CI-слот, Куди можна Вставити карту підпіскі, якові легально можна прідбаті у провайдера супутникового телебачення. Модуль Постійно зчітує зашифрований код, а потім передает его Програмі для перегляду, яка ВСТАНОВЛЕНО на комп'ютері.

Встановіть Спеціальний модуль (плагін) - емулятор ключів. ВІН відтворює роботу програматора, точніше Сказати, CAM-модуля. Однак для нього Потрібні ключі. Смороду зберігаються у файлі под назв Softcam.key. Для Здійснення перегляду кодованому каналів замініть або відредагуйте цею файл в «Блокноті». Там зберігаються сотні ключів для перегляду багатьох каналів у різніх кодування.

Встановіть на ПК програму емулятор, Наприклад, S2emu або vPlug. Файли програми розташо в певній папці: для ProgDVB - в ProgDVB / Plugins, для DVB - в Dream dvbdream/Plugins/pip00Plugins. У неї ж скопіюйте файл Softcam.key. Запустіть програму для перегляду каналів и упевніться, что плагін з'явився в Програмі и ВІН включень, ЯКЩО ні - переустановите.

Налаштуйте кардшаринг. Це процес перегляду кодованому супутникових каналів в «групі», тоб є один сервер, де ВСТАНОВЛЕНО легальна карта доступу до каналів. За помощью локальної мережі, інтернету, Wi-Fi и других варіантів, ключі доставляються на клієнтській ПК в реальному часі. Між Клієнтом и сервером винна буті ВСТАНОВЛЕНО надійний зв'язок - ping, інакше пакети ключів могут просто губить. Тім самим картинка на екрані может НЕ відображатісь або завісаті, что зробім переглядання некомфортно.

Встановіть на ПК кардшаринг-клієнт, Наприклад, Сsclientv. Це ДОПОВНЕННЯ до ОСНОВНОЇ програми перегляду. Уважности введіть ВСІ дані, Які будуть вам дано после Підключення на Певний пакет кардшаринга: login, password, IP адреси сервера и тип протоколу для зв'язку. Корістувачеві зазвічай Надаються тестовий доступ, де можна перевіріті настройки та програми, Які ві ВСТАНОВИВ, а такоже роботу кардшаринга при Вашому інтернет-каналі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: