» »

Як Дивитись Платні Супутникові каналиПерегляд платний супутникових каналів можна Здійснювати легальним и НЕ зовсім легальним способом, Останній в России НЕ переслідується. У первом випадка й достатньо мати супутниковий ресивер рекомендований тв-провайдером, у іншому DVB-карту для комп'ютера або прошитий тюнер и наземне Підключення до мережі інтернет. Це звітність,, щоб отрімуваті ключі для розкодування з сервера кардшарінга.

Як Дивитись Платні Супутникові канали
Вам Знадоби
  • - DVB-карта;
  • - плагін csc 4.0.0.2;
  • - карта доступу.

Встановіть DVB-карту типу SkyStar 2 в слот матерінської плати комп'ютера. Перед Цім встановіть для неї на ПК програмне забезпечення. Встановіть на комп'ютер програму ProgDVB. Налаштуйте Параметри DiSEqC, ЯКЩО є або вкажіть супутник. Скачайте плагін csc 4.0.0.2 з інтернету и розпакуйте архів в Коренєву папку ProgDVB, потім перемістіть файл msvcr70.dll в діректорію WINDOWSSYSTEM32, що не копіюйте, інакше, ЯКЩО ВІН буде «вісіті» на КОЛІШНИЙ місці, программа не запускатися. Перевірте установку, для цього запустіть ProgDVB, зайдіть в меню «Модулі». У ньом має з'явитися Розділ CardServer Client.

Конфігуруйте плагін. Для цього запустіть програму ProgDVB. Підключіться до сервера кардшарінга и отрімаєте Параметри під'єднання. Зайдіть в меню «Модулі», потім «CardServer Client» и «Configure Server». Пропішіть у вікні, что Такі значення: Protocol - newcamd525; User name - логін на доступ до шарінг; Password - пароль на доступ до шарінг; Card Server IP Address - 81.ХХХ.ХХХ.ХХХ, де «Х» адреси сервера Кулі; Port - порт Підключення (буде Вказаною при підключенні); Optional Parameters - +0102030405060708091011121314, без пробілів.

Клікніть послідовно на кнопці "Add Item" і "Save Configuration", вікно має Закритого. Конфігурування закінчілося. Прієднані до інтернету по наземній Лінії - ADSL, GPRS, Wi-Fi і т.п. Наприклад, ЯКЩО ві Придбай пакет каналу НТВ +, то после наведення и налаштування ПК на супутник Eutelsat W4/W7 36E, проскануйте его транспондери. Збережіть їх и смороду з'являться в лівій частіні вікна ProgDVB. Увімкніть Потрібний канал, наведіть курсор на нього в тв вікні програми справа. Натісніть праву кнопку міші и віберіть "Властівість каналу». У з'явилася табліці два рази клацніть на необхідному CA тип (ID), Видається при підключенні. Натісніть «Застосуваті» и «ОК». Картинка появится через кілька секунд.

Налаштуйте Платні каналізац на ресівері. Для цього Придбай супутниковий тюнер з CI-слотом для карт доступу. Підключіться до тв провайдеру и купите у нього Цю карту. Вставте ее в слот и налаштуйте ресівер на Потрібний супутник.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: