» »

Як Знято Блокування з телефонуУ Европе, США и по всьому світу Використовують практику закріплення телефону за оператором. Це робиться для того, щоб підвіщіті лояльність КЛІЄНТІВ до даного оператору стільнікового зв'язку и сделать неможливим Переход на Іншого оператора без відчутної матеріальної витрати. Телефони, закріплені за оператором, набагато Дешевше в разі Укладення довгострокового контракту з оператором. Таким чином, для того, щоб перейти на Іншого оператора, Продовжуючи користуватись Вже куплених стільніковім телефоном, звітність, Знято Блокування з телефону.

Як Знято Блокування з телефону
Вам Знадоби
  • - Комп'ютер
  • - Підключення до мережі Інтернет
  • - USB кабель для телефону
  • - телефон

Використовуются Універсальні прошивки для мобільніх телефонов. Віходячі з МОДЕЛІ телефону и спеціфікації МОДЕЛІ, знайдіть відповідну версию прошивку в мережі інтернет, скачайте ее и встановіть на телефон вместо старої прошивки помощью спеціальної програми, яка стірає всю інформацію, яка є на телефоні, и замінює ее на нову.

Зверніться до оператора стільнікового зв'язку, на Якого зареєстрованій Данії телефон. Ві можете Запитати Спеціальний код розблокування, одного разу використан Який, ві можете користуватись телефоном при вікорістанні сім-карти будь-якого оператора. Звітність, надаті інформацію, что підтверджує ваше володіння Даними телефоном, и после цього код розблокування буде виданий вам на руки.

Знайдіть у мережі інтернет Сервіси, что Надаються послуги розблокування онлайн або Продаються коди розблокування для мобільніх телефонов. За сімволічну суму ві зможете прідбаті код розблокування и користуватись своим телефоном з будь сім-картою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: