» »

Як зібраті колонкуПереносні Електронні Пристрої НЕ збірають в корпусах з картону, ТОМУ ЩО при перенесенні такий корпус Швидко прийде в Непридатність. Стаціонарну ж акустичну систему Цілком можна зібраті и в корпусі з картону. Вона буде мати Дуже пріємнім звучанням.

Як зібраті колонку

Візьміть Дві однаково коробки з щільного картону. Смороду повінні буті Достатньо міцнімі и Естетичне оформлення, а такоже НЕ деформованімі. Чім больше їх Розміри, тім Краще буде Якість звучання.

Візьміть Дві дінамічні головки потужністю около трьох ват. Габарити їх НЕ Критичні. Якість звуку візначається розмірамі корпусів в однозначно більшому Ступені, чем габаритами дінамічніх головок. Найбільші динамік в маленькому корпусі буде звучать гірше невеликого у великому корпусі.

У середіні кришки кожної з коробок віріжте модельним ножем отвір, за формою Повністю повторює дифузор голівкі. Такоже просвердліте Чотири невеликих відчини, співпадаючі з кріпільнімі отворами ДИНАМІКА.

Проклавші между дінамічної Головко І. кришкою коробки будь-яку відповідну по дизайну тканини, добро проникну звук, и злегка натягнувші Цю тканини, закріпіть голівку. Не забудьте застосуваті при цьом, крім гвинтів и Гайок, и шайби.

Просвердліте Із зворотнього боку коробки кілька десятків отворів малого діаметру. Такоже зробіть зверху два кріпільніх відчини, Які за формою нагадують термометри. Нижня частина такого відчинять винна мати більшій діаметр, чем голівка Цвяха або гвинта для кріплення ДИНАМІКА до стіні, а верхня - менший.

Візьміть Чотири гумових гуртка товщина около 5 мм и приклейте їх по Кутах задньої стінкі колонки. Завдяк їм корпус буде розташовуватіся на відстані від стіні, что звітність, для правильної роботи акустічної системи відкритого типу. Така система характерізується підвіщенім коефіцієнтом Корисної Дії, и при потужності порядку 3 Вт звучить пріблізно з такою ж гучністю, як сучасна, демпфовані зсередіні поролоном и НЕ має отворів на задній стінці, при потужності порядку 15 Вт, а Якість передачі басів может війта даже Вище.

Візьміть гнучкий двухпроводной кабель з багатожільнімі провіднікамі Перетин в 0,75 квадратних міліметра. Припаяйте провідники до дінамічної голівці. Віведіть кабель назовні. Надійно закріпіть кришку на корпусі, щоб вона не впала від вібрації.

Зібравші Дві колонки, підвісьте їх на стіну, а потім підключіть до стереофонічні підсілювача, Вихідна Потужність Якого на канал не перевіщує номінальної потужності однієї дінамічної головки, и Який розрахованій на Підключення гучномовців з опором, рівнім аналогічному Показники головок. Чи не ставте Акустичні системи на відкрітому повітрі, де смороду могут зазнати впліву атмосферних опадів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: