» »

Як з'єднати два блоки живленняСучасні комп'ютерні комплектуючі спожівають все Більшу кількість ЕНЕРГІЇ, тому часто вінікає необхідність у прідбанні нового, більш потужного блоку живлення, Який буде вітрімуваті відповідне НАВАНТАЖЕННЯ и забезпечен стабільну роботу всех прістроїв. Однак потужні БП мают й достатньо скроню ВАРТІСТЬ. Хорошим виходом з сітуації можна вважаті покупку іншого блоку, Який буде брати на себе Частину НАВАНТАЖЕННЯ Першого пристрою.

Як з'єднати два блоки живлення
Вам Знадоби
  • - 2 блоки живлення однакової потужності;
  • - викрутка.

Розподіліть роли шкірного з блоків живлення. Наприклад, один Пристрій буде подаваті живлення на материнсько плату, в тій годину як другий девайс буде Забезпечувати Електрика жорсткі диски и DVD-прівід. Если у вас в комп'ютері ВСТАНОВЛЕНО особливо потужном відеокарта, то для неї краще організуваті Додаткове харчування.

Зніміть кришки з обох БП, відкрутіть їх плати та вентилятори. Візьміть 6 чорних проводів з лівого блоку живлення и припаяйте їх до того ж місцю на Іншому блоці. Візьміть зелений провід и спаяті его з проводом відповідного кольору на іншому девайсі. Не забудьте «запараллелить» чорний и білий кабелі, после чего можете ВИДАЛИТИ Інші проводки. При необхідності доведе подовжіті деякі хвости.

Прикрутите болтами Обидва блоки. Бажано Забезпечити КОЖЕН з девайсів Додатковий охолодженя. Через здвоєну стінку буде йти Повітря від кулера, Який запобігатіме перегріву.

Дода Обидва Пристрої в блоці живлення и підключіть ВСІ шлейфи у відповідності Зі схемою пристрою и матерінської плати. Запустіть комп'ютер и перевірте его працездатність. Если Щось пішло не так, то доведете вновь розібраті Обидва Пристрої и перепаять дрота.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: