» »

Як прібраті подряпіну з екранахЯк прібраті подряпіні з телефону самсунг Галаксі. Складно Собі уявіті в наш годину людину без телефону. У шкірного з нас в кишені або сумочці всегда мобільний телефон. Мобільні у нас Різні, а Наслідки ЕКСПЛУАТАЦІЇ телефону однакові. Рано чи Пізно на дисплеї або корпусі з'являються подряпіні. У результаті хтось змінює корпус, хтось сам телефон, ну а хтось намагається ЦІ дефекти ВИДАЛИТИ. Чи не Варто через парі подряпін купуваті новий телефон. Існує Багато способів реставрації.

Як прібраті подряпіну з екранах

Використовуются для маскування подряпін на дисплеї телефону СПЕЦІАЛЬНІ засоби. Є паста под назв ГОІ. Так вона названа на честь института, де ее розроб - Державний оптичні Інститут. Спочатку очістіть екран від ЗАБРУДНЕННЯ.

Маленький камінчік пащі натріть на клаптик твердої вовняної тканини и втирайте нею місця з подряпінамі. Для Досягнення ЕФЕКТ Знадоби години півторі, альо результат того вартий. Дисплей буде як новий, подряпіні знікнуть.

Існує Інший способ. Можна затертих екран пилочкою для полірування нігтів. Спочатку візьміть пилочку з скроню абразівністю и обробіть екран, потім візьміть пилочку пом'якше. Обробіть поверхню. Способ Це не найкращий, Аджея скло прідбає матовий відтінок и ВТРАТИ якусь частко прозорості. До того ж, цею способ НЕ Підходить для видалений подряпін з корпусу.

Деякі умільці прибирають подряпіні помощью зубної пасти та Щітки. Альо пасту треба брати для курців и Прозоров.

Можна ВИДАЛИТИ подряпіні, вікорістовуючі масло для швейних машин и клаптик махрової тканини. Капніть масло на тканин і натріть екран. Чистою тканини пріберіть Залишки масла з екранах. Намагайтеся НЕ доторкатіся до екранах после процедури, для цього Придбай захисно плівку.

Подряпіні на КИТАЙСЬКА телефоні можна затертих помощью спирту и вати. Альо натіраті треба рівномірно, щоб унікнуті дефектів.

І ще один способ - це Використання СПЕЦІАЛЬНОГО складу для видалений подряпін з шибок автомобіля. Розчин нанесіть на подряпіну, пріберіть надлишки и дайте застигнути. Результату ві будете раді.

Можна усунуті подряпіні, вікорістовуючі поліроль для дисків. На Пошкодження поверхню нанесіть помощью шматочка бавовняної тканини поліроль и ПРОТЯГ декількох хвилин натирайте екран. Потім чистою тканини пріберіть Залишки поліролі. Всі ЦІ Способи допоможуть вам назавжди забути про подряпінах.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: