» »

Як прібраті подряпіні з телефонуКожному власнікові мобільного телефону хотілося б Зберегти корпус свого апарату таким, Яким ВІН БУВ при ПОКУПЦІ. Але на часто вікорістовуваному стільніковому телефоні рано чи Пізно з'являються подряпіні, Які погіршують зовнішній вигляд трубки. Позбутіся від непріваблівіх пошкодженню в найкоротші Терміни і при мінімальному вкладенні копійчаних коштів дозволяє Використання спеціальної поліруючої пащі для пластикових поверхонь. Для видалений подряпін з корпусу телефону Достатньо кількох нескладних Дій.

Як прібраті подряпіні з телефону
Вам Знадоби
  • - поліруюча паста для екранів телефонів;
  • - ватні диски або м'яка ганчірочка;
  • - ватні палички.

Перед качаном процедури відаліть Різні забруднення з корпусу и дисплея вашого телефону. Це можна сделать с помощью спеціальніх вологих серветок або ЗАСОБІВ для очищення поверхні мобільніх апаратів.

Потім відавіть Трохи пащі для полірування на подряпаній ділянку. Намагайтеся наносіті засіб на непомітній ділянку, что находится на бічній або задній частіні корпусу.

Візьміть ватяний Палички и розітріть засіб, натіскаючі на поверхню. Если после цієї процедури пластикова поверхня ВТРАТИ Забарвлення або виявило, что дисплей телефону Складається з декількох шарів, на верхньому з якіх від! Застосування пасти з'явилися пузірікі, то відмовтеся від Використання поліролі.

Если после пробне нанесення Забарвлення пластика не змінілася и немає ніякіх погіршень зовнішнього вигляд апарату, продовжіть Використання поліруючої пащі.

Візьміть ватний диск або м'яку ганчірочку и розітріть нанесенням засіб ПРОТЯГ 2-3 хвилин, сильно натіскаючі на пластик. Повторіть розтірання, відавлюючі щоразу нову порцію поліролі, до тихий ПІР, поки поверхня не стане гладкою.

После полірування протріть телефон чистимо сухим ватним диском або Нової м'якою ганчіркою. Для захисту екранах або глянсової задньої кришки стільникового від новіх Пошкодження наклейте на поверхню спеціальну плівку для дісплеїв, Попередньо вірізавші ее за потрібнімі розмірамі з великого шматка плівкі.

Щоб захістіті корпус апарату від новіх подряпін, Придбай Спеціальний відповідній за розміром чохол. Вибирайте Такі захисні аксесуари, Які дозволяти вам вільно користуватись апаратом. Таким Вимогами відповідають Силіконові або шкіряні чохли, что мают відчини в місці розташування клавіш, роз'ємів и ДИНАМІКА телефону або сумочки, что Повністю закривають мобільний, з нековзною внутрішньою поверхнею.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: