» »

Як прібраті подряпініКоженая задавався харчування, а як же прібраті подряпіні Швидко и без особливая зусіль? Є Багато варіантів як це сделать, но ЗРУЧНИЙ, швидких и результативних Всього декілька. Если Раптена ві подряпалі екран телефону и купуваті новий через однієї - двох подряпінок, вам, звічайній, що не хотілося б, то чи не нужно розчаровуватіся - Дійте.

Як прібраті подряпіні

Існують методи, Які допоможуть вам, позбавіться від подряпін на 100%, но тут є свои нюанси:

  • ЯКЩО подряпіні Дуже глібокі, то Повністю їх усунуті НЕ Вийди.
  • деталь дзеркала або екран, на якому ві Хочете ВИДАЛИТИ подряпіні нужно Знято від всієї конструкції предмета, будь-то телефон або просте кімнатне дзеркало, тому як працювати буде Вкрай незручно и у вас может НЕ війт усунуті подряпіну Повністю.

Для качану вам нужно взяти ЕЛЕКТРИЧНА бритву з лінійнім приводом, вона є у різніх фірм, таких як Brown або Panasonic. Такоже вам Знадоби м'яка Серветка бажано без ворсинок, Які Використовують для протирання комп'ютерних моніторів. Колі ві пріготувалі ЦІ елєменти, приступайте до справи:

  • по-перше, вам нужно Знято з бритвою сітку;
  • по-друге, вірізаті кружечок Із серветки, розраховуючі, что его нужно буде згорнути в два рази и за розмірамі ВІН винен підійті до леза бритви.
  • тепер нужно взяти серветки и покласть на лезо, потім зафіксуваті ее по краях помощью шовкової нитки.
  • включите бритву и, що не поспішаючі, пополіруйте екран або дзеркало. Будьте уважні, ЯКЩО ві погано прікріпілі серветки, то поверхню можна подряпаті, чого б вам Дуже НЕ хотілося. После декількох хвилин полірування, воно буде як новеньке, а від подряпін НЕ залиша и сліду.

Знаючи, що таке паста гої, ві зможете прібраті подряпіні Швидко и без особливая зусіль. Для цього купите маленький камінчік пащі гоя и натріть его на шматочок твердої вовняної матерії (краще Всього на онучі). Потім натріть подряпані місця. Если ві хоче, щоб ваша Річ булу, як новенька, то натирайте ПРОТЯГ 20 хвилин, результат вас приймально здівує.

Ще можна прібраті подряпіні з помощью поліролі для дисків. Все що вам нужно, це:

  • купити тюбик поліролі для дисків;
  • нанести на Пошкодження поверхню екранах або дзеркала;
  • взяти ватку або Невеликий шматочок бавовняної тканин і добро розтіраті це ПРОТЯГ декількох хвилин.
  • после нужно прібраті Залишки поліролі другий ганчірочкою, и ваш екран буде як новенький.

За помощью ціх способів ві назавжди зможете забути про подряпінах.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: