» »

Як ВИДАЛИТИ подряпіну з екранах телефонуЕсли раніше мобільний телефон БУВ у Першу Черга засобой зв'язку, то тепер це Пристрій для багатьох людей Виконує Функції дорогого и стильного аксесуари. Чи не наклеївші Вчасно захисно плівку на екран, можна опінітіся перед проблемою видалений з нього подряпін. Звернемося до одного з можливіть способів позбавітіся від подряпін на дисплеї, Виконання з пластика.

Як ВИДАЛИТИ подряпіну з екранах телефону

Для качану доведе відвідаті спеціалізований магазин з ремонту автомобілів и купити в ньом наждачний папір P2000 для Зняття глянцю з лакофарбова покриття. Крім паперу нужно купити дрібнозерністу полірувальну пасту (Наприклад, FARECLA) у найменшій упаковці, яка є в продаж. Більше в автомагазіні вам Нічого НЕ Знадоби.

Повернувшись додому, приступайте до роботи. Вімкніть телефон І, взявши наждачний папір, круговими Рухами почніть «затіраті» поверхня екрана. Чи не Варто лякатіся, коли екран з Прозоров за кілька секунд перетворіться на каламутне - така технологія. Продовжіть зачіщаті поверхню екранах до тихий ПІР, поки вся вона не стану матовою, а подряпіні НЕ знікнуть. На цьом етапі ВАЖЛИВО НЕ зачепіті наждачкою Лакофарбова покриття корпусу телефону - повернути Йому первісній вигляд буде непросто.

Тепер очістіть дисплей від дрібного пилу помощью вологої, а потім сухою серветки. Нанесіть полірувальну пасту на ганчірку з м'якої тканин і починаєм інтенсівно втіраті ее в поверхню екрана. Через кілька хвилин полірування дисплея пастою, его поверхню з каламутної перетворіться на абсолютно Прозоров, без будь-якого НАТЯК на подряпіні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: