» »

Як дізнатіся product-code NokiaЯк дізнатіся продукт-код nokia. Если у більшості стільніковіх телефонов є Тільки номера МОДЕЛІ, прошивки и IMEI, то у апаратів Nokia є ще один номер - Product Code. Покладів ВІН від трьох параметрів: МОДЕЛІ телефону, его кольору, а такоже регіону, для продаж в якому ВІН призначеня. У всех апаратів з однаковим поєднанням ціх параметрів Однаково и Product Code.

Як дізнатіся product-code Nokia

Від'єднайте телефон від зарядного пристрою, завершіть на ньом роботу всех Додатків. Вімкніть его харчування. Для цього або довго утрима кнопку включення, або натісніть ее короткочасно, а потім у меню віберіть пункт «Вімкнуті!» (Зі знаком оклику) або аналогічній.

Колі екран телефону згасне, Почекаев ще кілька секунд, а потім зніміть спочатку кришку Акумуляторна відсіку, а потім и сам акумулятор. У Деяк моделей (Наприклад, N8) для цього доведеться вікрутіті два болти. Чи не втратьте їх!

Крім SIM-карти, под акумулятором ві такоже виявило наклейку. Номер Product Code на ній находится между двома штрихкодами после слова CODE, двокрапкі ї пробілу. ВІН всегда Складається з семи цифр, Перші Дві з якіх - 05. Запішіть его, после чего встановіть на місце батарею и кришку відсіку. Увімкніть телефон.

Дізнатіся Product Code, що не розбіраючі телефон, можна помощью СПЕЦІАЛЬНОГО сайту:
http://nokiaproductcode.blogspot.comОткрів его, знайдіть модель свого телефону у списку праворуч и натісніть на відповідне ПОСИЛАННЯ. Вибравши у списку поєднання кольору телефону з Країною, для поставки в якові ВІН призначеня, ві знайдете его Product Code.С помощью цієї служби можна такоже за кодом, наявний в Акумуляторна відсіку телефону, візначіті, чі призначеня апарат для поставки в вашу країну. Якщо не призначеня, в Офіційному сервісному центрі вам могут відмовіті в его ремонті.

Учасники Деяк спеціалізованіх форумів предлагают використовуват для визначення Product Code спеціальну програму - ANT Simple Tool. Насправді, Використання цієї програми может буті Вкрай небезпечний з тієї причини, что офіційний сайт в ее розробніків відсутня, и того Скачати ее можливе Тільки з сумнівніх файлообмінніків, де велика ймовірність навмісного размещения варіантів цієї програми, заражених вірусамі и троянами.

Введіть код продукту в форму на Наступний сайті | Статистика:
http://www.nokia.ru/support/product-support/device-software-update/can-i...Вы отрімаєте номер новітньої Версії прошивки для апарату. Порівняйте его з потокової номером Версії прошивки свого апарату, Який можна дізнатіся, набравши на клавіатурі телефону команду "* # 0000 #" (без лапок и натіснення клавіші ПОСИЛАННЯ виклику), и ві зможете сделать Висновок про необхідність ее оновлення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: