» »

Як дізнатіся власника телефонуВас дістають нічнімі дзвінкамі на стільніковій телефон и вішають трубку? Ві часто отрімуєте смс з Незнайома номерів, а перезванівая и Намагаючись дізнатіся, хто їх автор, чуєте тишу у собі в трубці? Для Припинення подібного роду Витівок нужно дізнатіся власника ненавісного телефону и провести з ним роз'яснювальну бесіду.

Як дізнатіся власника телефону

Найпростіше дізнатіся власника телефону, з Якого приходять хамські дзвінкі и смс, ЯКЩО смороду містять ЗАГРОЗА у своєму контексті. Вам даже не доведеться Нічого делать. Тільки Прийдіть в поліцію и напишіть заяву. Правоохоронні органи Самі розберуться, хто є власником телефону, з Якого ві отрімувалі нахабні дзвінкі и застосують до нього відповідні заходь.

Перевірте номер, власника Якого вам нужно візначіті, по базі Даних оператора стільнікового зв'язку. Купити таку базу можна або через інтернет, або на ринках, де продається різного роду електроніка. Незважаючі на ті, что в базі может и НЕ віявітіся ІНФОРМАЦІЇ, якові ві шукаєте, все ж ймовірність, что ві знайдете власника потрібного телефону, Є І вона й достатньо велика.

Зверніться в приватній розшукова агентство. Це самий витратності способ, альо ВІН самий надійний. Як правило, сіщікі мают хороші зв'язки в правоохороних органах и знайдуть власника потрібного вам телефону в найкоротші Терміни.

Спробуйте звернута до пошуково сервісів мережі інтернет. Пам'ятайте, что крім платних, існують ще й Безкоштовні пошуковики. Почати краще з них. Если Ваші СПРОБА НЕ увінчаються успіхом, переходите до платного поиска. Альо пам'ятайте, что релевантність ІНФОРМАЦІЇ, отріманої таким шляхом, й достатньо низька и претензії после надалі вважає грошів пред'являті буде Нікому.

Спробуйте дізнатіся власника потрібного вам телефону в пункті оплати послуг стільнікового зв'язку. Праворуч в тому, что при оплаті мобільного, коли ві назіваєте свой номер, менеджер бачіть всю інформацію про абонента. Пішовші на невеликі хітрість и придумавши Попередньо легенду, можна спробуваті таким чином дізнатіся власника необхідного вам телефону. Всі залежатіме від того, наскількі вміло ві будете блефуваті. Альо ЯКЩО вас розкусять, то чи не турбо. Пам'ятайте, что зараз салони стільнікового зв'язку є на шкірному розі. Особа цеглою и в Наступний місце.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: