» »

Як дізнатіся де людина по мобільномуЯк дізнатіся де де. Не так давно у мобільніх Операторів стали з'являтися послуги, что дозволяють за лічені хвилини, без зайвої суєті з'ясувати Місцезнаходження Іншої людини. Такою услуг найчастіше корістуються бацьки, щоб дізнатіся, де перебувають їхні діти. Однак іноді система поиска оператора может стать в нагоді и абоненту, просто розшукує одного або знайомого.

Як дізнатіся де людина по мобільному

За помощью "мобільного локатора" від "Білайн" Ви завжди зможете дізнатіся, де знаходится Інший абонент. Щоб актівуваті Дану послугу, наберіть Зі свого мобільного телефону безкоштовний номер 06849924. Надіслаті запит ві зможете, відправівші смс-повідомлення з текстом L на номер 684. ВАРТІСТЬ запиту ставити у СЕРЕДНЯ два рубля, однак, ВАРТІСТЬ может змінюватіся відповідно до тарифного плану.

Клієнти "Мегафона" можуть послати запит декількома способами: Наприклад, з сайту locator.megafonkavkaz.ru, за номером 0888 або помощью USSD-запиту * 148 * номер абонента #. После відправлення запиту на ваш номер надійде ПОВІДОМЛЕННЯ з місцем розташування абонента, а такоже з картою, переглянути якові можна буде на телефоні або комп'ютері. Альо пам'ятайте, что перед відправкою запиту вам звітність, отріматі згоду Іншого абонента на визначення его Місцезнаходження. ВІН винен Відправити свою згоду у вігляді ПОВІДОМЛЕННЯ з текстом "+" і вашим номером (зазначенім через 7) на 000 888. Сума, яка буде Знято з вашого Рахунку после відправлення запиту, дорівнює 5 рублям.

Для актівації "локатора" у оператора зв'язку "МТС" потрібно Відправити на безкоштовний номер 6677 номер та имя Іншого абонента; после чего цею абонент получит смс-повідомлення, в тексті Якого буде Вказаною свій номер. Як Тільки запит виявило підтвердженій, ві отрімаєте дані про Місцезнаходження абонента. Підключення "локатора" є безкоштовна; альо за его КОРИСТУВАННЯ з балансу буде спісуватіся 10 рублей за КОЖЕН запит.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: