» »

Як дізнатіся Місцезнаходження абонента МегафонЕсли вам Раптена Знадоби дізнатіся координати свого друга або родича, ві зможете сделать це без Зайве клопоту у Офіційного оператора зв'язку "Мегафон", Який надає з цієї нагоді СПЕЦІАЛЬНІ послуги. Їх оплата буде залежаться від вашого тарифного плану.

Як дізнатіся Місцезнаходження абонента Мегафон

Визначення Місцезнаходження абонента "Мегафон" здійснюється за помощью запиту на номер * 148 * номер абонента # або Дзвінка в голосовому сервіс 0888. За Дзвінок з будь-якого з ціх номерів з вашого Рахунку буде Знято 5 рублей.

Такоже можна отріматі Відомості про Місцезнаходження Іншого абонента прямо на сайті На даний locator.megafon.ru. После відправлення запиту на ваш телефон надійти ПОВІДОМЛЕННЯ з Даними про знаходження абонента и картою, якові можна буде переглянути НЕ Тільки на телефоні, а й на комп'ютері. Правда, Варто відзначіті, что візначіті Місцезнаходження Іншої людини Можливо позбав в тому випадка, ЯКЩО ВІН дасть на це свою згоду. Для цього ВІН винен Відправити ПОВІДОМЛЕННЯ на 000888 з вашим номером (у форматі +7).

Є І ще один способ за Яким можна Встановити координати Цікавить вас абонента. "Мегафон" надає Спеціальний сервіс для дітей та батьків под назви "Маячок". З его помощью Користувачі тарифів "Смішарики" і "Ринг-Дінг" зможуть всегда буті в курсі Місцезнаходження своих дітей. Як Тільки ві побажаєте це дізнатіся, просто наберіть на клавіатурі номер * 141 # и натісніть кнопку виклику. Незабаром вас прийде ммс-повідомлення з картою и точними координатами.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: