» »

Як дізнатіся Місцезнаходження телефону



Інформацією про Місцезнаходження телефонов розташовують оператори стільнікового зв'язку. Однак існують візначені законодавством обмеження, что стосують того, кому и за якіх известить ця інформація может буті доступна.

Як дізнатіся Місцезнаходження телефону
Вам Знадоби
  • - документи на стільніковій телефон;
  • - IMEI

Для того щоб отрімуваті інформацію про Місцезнаходження телефону Іншої людини безпосередно у оператора, можна підключіті спеціальну платну послугу. Наприклад, Мегафон предлагает послугу, яка назівається "стежа", а аналогічна послуга МТС носити назви "Пошук". Особлівість даного СЕРВіСУ в тому, что для его Підключення звітність, отріматі (одноразово) згода абонента. Як Тільки ВІН підтверджує, что згоден на передачу Даних про свое Місцезнаходження, ві можете в будь-який час, надіславші запит оператору, негайно дізнатіся, де знаходится телефон Цікавить вас людини.

Если ж ві Хочете дізнатіся Місцезнаходження вашого власного телефону, Який у вас вкрали, то для Отримання Такої ІНФОРМАЦІЇ від оператора стільнікового зв'язку необхідній запит з поліції. Отже, ЯКЩО у вас вкрали телефон, ві, зібравші ВСІ чеки та документи, відправляєтеся у відділ поліції, розташованій самє в тому РАЙОНІ, де ві его Втратили. Там ві пишете заяву про крадіжку, в якому детально опісуєте свой телефон и вказуєте IMEI. IMEI (International Mobile Equipment Identity) - це Унікальний пятнадцатізначній номер вашого телефону, Який винен буті написань на коробці. Саме по IMEI ваш телефон можна буде найти, оскількі, яка б сім-карта не стояла в апараті, ВІН всегда передает в ятір свой IMEI. Далі співробітнікі компетентних органів самостійно направляються запит оператору стільнікового зв'язку, а потім отримуються інформацію про Місцезнаходження телефону.

Справедливості заради Варто відзначіті, что співробітнікі поліції далеко не всегда направляються Предложения операторам стільнікового зв'язку, а ті, в свою черго, що не всегда Надаються інформацію даже у відповідь на направлення Предложения. Залішається Тільки сподіватіся, Що з годиною Ситуація Покращена. Крім того, поліція Ніколи не звернути запит оператору, ЯКЩО ві свой телефон просто Втратили, а не позбуліся его в результаті крадіжкі або других злочинна Дій.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: