» »

Як дізнатіся місце розташування абонентаВізначіті місце розташування Іншого абонента могут Клієнти багатьох Операторів. Однак для цього іноді звітність, Виконати декілька умів (Наприклад, отріматі підтвердження на запит у цього абонента). До того ж, КОЖЕН такий запит обійдеться вам у суму (в Середній) від 2 до 15 рублей.

Як дізнатіся місце розташування абонента

У оператора зв'язку "МТС" існує сервіс, что дозволяє дізнатіся знаходження Іншого абонента; ВІН назівається "Локатор". Щоб підключіті Данії сервіс, нужно Відправити смс-повідомлення з номером цього абонента на безкоштовний номер 6677. После відправкі цього смс Іншому абоненту прийде запрошення з вашим номером. После того, як оператором буде ОТРИМАНО підтвердження запрошення від цього абонента, ві зможете візначіті его Місцезнаходження. ВАРТІСТЬ шкірного запиту дорівнює 10 рублям (у Середньому, оскількі всі поклади від конкретного тарифом). Абоненти "МТС" мають змогу надсилати Такі Предложения як усередіні мережі, так и Клієнтам "Мегафон".

Абоненти компании "Мегафон" можуть користуватись таким сервісом НЕ Тільки з мобільного телефону, альо и сайту locator.megafonkavkaz.ru. После відправкі запиту ві отрімаєте ПОВІДОМЛЕННЯ з координатами Іншого абонента, а такоже карту, якові зможете переглянути з комп'ютера або з екрана свого телефону. Як и в "МТС", звітність, Перш отріматі згоду Іншого абонента на визначення его Місцезнаходження. Такому абоненту нужно буде Відправити на номер 000 888 ПОВІДОМЛЕННЯ, что містіть текст "+" і номер вашого телефону. После завершення процедури підтвердження ві зможете дізнатіся місце розташування, зателефонувавші за безкоштовна номером 0888 або * 148 * номер абонента #. Коженая запит координат обійдеться вам в 5 рублей.

Компанія "Білайн" надає своим Клієнтам схожий сервіс под назв "Мобільний локатор". Запит даного оператора буде коштує Дешевше, Всього 2,05 рублей. Актівуваті сервіс можна за номером 06849924, а Відправити запит можна на короткий номер 684. Текст запиту винен містіті Тільки "L". І Абонентське плата, и плата за Підключення відсутні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: