» »

Як дізнатіся про Місцезнаходження абонентаУ будь-який годину и в будь-якому місці зараз Можливо отріматі інформацію про місце розташування Іншого абонента. Зробити це можна й достатньо Швидко и без проблем. Для цього в Операторів існують свои Сервіси. Правда, їх Надання НЕ є безкоштовна.

Як дізнатіся про Місцезнаходження абонента

За помощью "мобільного локатора" від "Білайн" Абонент могут у будь-який годину дізнатіся Місцезнаходження Іншого абонента. Актівація послуги доступна за номером 06849924; відправки запиту здійснюється за коротким номером 684. Просто відправте на нього ПОВІДОМЛЕННЯ з текстом "L". ВАРТІСТЬ шкірного запиту становіть 2 рубля 05 копійок, а від Підключення та Абонентське плата відсутні.

Оператор "МТС" надає своим Клієнтам сервіс под назви "Локатор". Для его Підключення звітність, Відправити ПОВІДОМЛЕННЯ на номер 6677. У самому Повідомленні винен містітіся номер того абонента, розташування Якого ві Хочете дізнатіся. После відправкі смс Данії абонент получит ПОВІДОМЛЕННЯ (цього разу уже з вашим номером). Далі ВІН винен буде або підтвердіті, або відкінуті ваш запит. Коженая такий запит буде обходити вам пріблізно в 10 рублей (або больше, так як на шкірному таріфі ВАРТІСТЬ может буті різною).

Користувачі "Мегафона" можуть отріматі доступ до послуги НЕ Тільки через свой мобільний телефон, альо й через комп'ютер. Для цього нужно зайти на сайт locator.megafonkavkaz.ru, де можна отріматі дані про Місцезнаходження Іншого абонента. Крім того, Отримання Такої ІНФОРМАЦІЇ Можливо и за номером 0888 або помощью USSD-запиту * 148 * номер абонента #. После Дзвінка по одному з ціх номерів другий абонент получит ваш запит, Який ВІН винен буде (як и в "МТС") підтвердіті (або відмовіті вам в ньом). Для підтвердження свого місця розташування абонент повинен буде Відправити текст "+" і ваш номер телефону на безкоштовний номер 000888. За КОЖЕН запит оператор зніме з вашого Рахунку 5 рублей.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: