» »

Як дізнатіся пробіг фотоапаратаЯк дізнатіся пробіг фотоапарата. Інтуїтівно зрозуміло, что пробіг - це ступінь зношеності камери. У автомобилей ВІН вімірюється в кілометрах. У фотоапаратів - у кількості клацання затвора. Затвор будь-якої камери має свой ресурс и поступово зношується. У камер попроще пробіг менше, чем у ПРОФЕСІЙНИХ. Як дізнатіся пробіг свого фотоапарата? Розглянемо це на прікладі двох фотогіганта: Nikon и Canon.

Як дізнатіся пробіг фотоапарата

Всі мета-дані про знімкі зберігаються в Зашифрування вігляді. Переглянути їх, просто заглянув в Властивості документа, Неможливо. Доведе скористати спеціальнімі програмами. Причому для шкірного виробника фотокамер нужно шукати свою програму.

Як дізнатіся пробіг фотоапарата
Почнемо з Nikon. Для перегляду мета-Даних можна використовуват програму ShowExif. Вона важіть менше 1Mb и НЕ вімагає установки, чім Дуже Зручна. Просто запустіть програму. У лівому вікні вкажіть шлях до папки з останнімі фотографіямі. У СЕРЕДНЯ - з'являться Самі фотографії. Віберіть залишуся. У правому вікні будут показані ВСІ мета-дані про це знімку. Серед них почти в самому кінці знайдіть рядок «Total Number of Shutter Releases». Цифра в цьом рядку и є номер последнего спуску затвора. Если там написано 50, значити ваш пробіг - 50 кадрів. Если ж написано 23824, значити, затвор вашого апарату клацнувши Рівно таку кількість разів.

Що стосується Canon, тут все складніше. Більшість людей рекомендуються з камерами цієї марки Звертатися в сервіс-центр. Смороду стверджують, что Тільки там можна візначіті пробіг фотоапарата. Однак є шанс дізнатіся мета-дані и самостоятлеьно помощью програми EOS Info. Інтерфейс програми почти такий же, як у ShowExif. Прот Варто враховуваті, что программа может вважаті дані позбав про деякі фотоапаратів Canon. Так само є шанс отріматі мета-дані через ShowExif. Іноді це вдається. Мабуть, тут Важко дійті конкретного висновка. І краще Дійсно з камерою піті в сервіс-центр и отріматі точні дані про пробіг вашого фотоапарата.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: