» »

Як дізнатіся регіон за номером телефонуЯк дізнатіся регіон за номером телефону. Кожному знайоме Ситуація, коли на дисплеї стільнікового телефону ві виявляв пропущений Дзвінок з Незнайома номера, та ще й абсолютно нестандартного вигляд. Звічайній, це могли буті Далекі Родичі з Іншої области, а, может буті, ві послали резюме в міжнародну компанію, и вам Дзвони, щоб запросіті на співбесіду, з Іншої країни? Що робити в такому випадка, можна подуматі пізніше, зібравшісь з думками, альо спочатку звітність, дізнатіся регіон за номером того, хто телефонував.

Як дізнатіся регіон за номером телефону
Вам Знадоби
  • -наявність інтернету;
    -сайт http://www.mtt.ru/

У мережі існує кілька сайтів, Які допомагають дізнатіся регіон за номером телефону. Скоріставшісь ПОШУК, їх НЕ доладно найти. Мі ж Зупинимо на одному з сайтів, что Надаються таку можлівість абсолютно БЕЗКОШТОВНО: http://www.mtt.ru/.

Для того щоб дізнатіся регіон за номером Міського телефону, заходімо на сторінку «Міжнародні та міжміські коди за адресою http://www.mtt.ru/info/codes/index.wbp. На ній ми Бачимо Чотири поля, доступних для Заповнення: «Країна,« Код країни, «Місто,« Код міста. Оскількі країну і місто невідомого номера Ми не знаємо, заповнюємо відповідні поля кодів. Наприклад, введена в поле «Код країни 94, в полі« Код міста - 45. Натіскаємо «Знайти и в табліці результатів поиска Бачимо:« Країна - Шрі Ланка; місто - Ратнапура.

Цею ж сервіс можна використовуват и для зворотної Операції: ПОШУК міжнародніх и міжміськіх телефонних кодів. Для цього заповнюємо поля «Країна и« Місто и натіскаємо «Знайти. Результат у вігляді телефонних кодів такоже побачимо в табліці поиска.

Інша можлівість, яка нас Цікавить - дізнатіся регіон за номером стільнікового телефону абонента. Для цього Зміни в сторінку «Коді мобільніх Операторів, розташовану за адресою http://www.mtt.ru/info/def/index.wbp. Представлені на ній полів для Заповнення больше, чем Було на Попередній сторінці, альо для визначення регіону за номером стільнікового телефону нам нужно Всього два з них: «Код DEF и« AB? 1? 2? 3? 4? 5. Даній сервіс працює Тільки з російськімі номерами стільніковіх Операторів. Наприклад, нам на стільніковій телефон подзвонів абонент, номер Якого ПОЧИНАЄТЬСЯ з +7 ​​901 913. З спліваючого списку в полі «Код DEF вібіраємо 901, у другу впісуємо 913, натіскаємо« Показати и в табліці результатів Бачимо: «Оператор - Філія ЗАТ "Астарта" в Алтайському краї; регіон - Алтайській край.

Тут такоже можна скористати зворотнім услуг. Наприклад, вибрать будь-який регіон России и натіснувші «Показати, ми побачимо список всех стільніковіх Операторів, что Надаються послуги в даній области, и Використовують ними телефонні коди, а такоже діапазоні номерів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: