» »

Як дізнатіся свой номер телефону билайнТрапляється Ситуація, коли у нас запітують наш номер телефону, для того щоб подзвоніті, а ми Ніяк не можемо его згадаті. Як війт з цієї сітуації, ЯКЩО ваш оператор - «Білайн»?

Як дізнатіся свой номер телефону билайн

Дізнатіся свой номер телефону на сім-карті «Білайн» Дуже просто. Для цього введіть USSD-запит * 110 * 10 # и натісніть клавішу виклику. На екрані з'явиться ПОВІДОМЛЕННЯ «Ваша заявка прийнятя» и Вже через кілька секунд на ваш телефон надійти SMS-повідомлення з вашим номером телефону у форматі 10 цифр (без Першої вісімкі). Цею USSD-запит є безкоштовна для всіх абонентів «Білайн».

Однак цею способ НЕ Підходить для корпоративних КЛІЄНТІВ «Білайн». Для таких абонентів цею запит просто не працює. Як же буті в такій сітуації? Корпоративним Клієнтам мережі «Білайн» доведе спочатку дізнатіся номер людини, яка просити ваш номер. Поясніть Йому, что не можете згадаті свой діючий номер (Наприклад, маєте кілька сім-карт) i живити у нього его номер, после чего зателефоном. На екрані телефону співрозмовніка вісвітіться ваш номер телефону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: