» »

Як дізнатіся тариф БілайнЯк дізнатіся свой тариф білайн. Перемікаючісь на все більш Вигідні тарифи "Білайну", мі часто забуваємо, як назівається наш діючий тариф, ТОМУ ЩО до нього змінілі цілий десяток тарифних планів. І тому не можемо простежіті ВАРТІСТЬ хвилини Розмови всередіні мережі та на других мобільніх Операторів, а такоже ВАРТІСТЬ других услуг, таких як SMS и мобільний інтернет. Так як же дізнатіся свой тариф?

Як дізнатіся тариф Білайн

Є кілька способів того, як дізнатіся, Який тариф в Сейчас на вашій сім-карті Білайн и коли ві до нього підключіліся. Знаючи тарифний план, на сайті На даний Білайну (www.beeline.ru) всегда можна посмотреть ВАРТІСТЬ різніх услуг и опцій на вибраному | таріфе.Первій способ дізнатіся Назву тарифного плану Білайн на Вашому телефоні - це набраті * 110 * 05 # и натиснута кнопку виклику. У відповідь прийде SMS-повідомлення з назва тарифом, регіоном и Датою подключенія.Набрав * 110 * 09 #, ві такоже дізнаєтеся про підключені в Сейчас опціях. Можливо, Деяк з них ві Вже НЕ корістуєтеся, а Абонентське плата за них стягується. Такі опції и Предложения Варто відключіті.

Другий способ роз'яснення вашого тарифу на Білайні Полягає в Наступний: нужно набраті номер 0674, натиснута клавішу виклику и с помощью клавіатурі телефону вібрато Потрібний раздел.Названія розділів будут зачітуватіся автовідповідачем. У одному з них ві почуєте інформацію про тариф - Вибирай его. У відповідь вам буде Віслав SMS-повідомлення з Даними про підключеному тарифного плані.

Третім способом є Дзвінок у call-центр Білайн по номер 0611. Трубку підніме оператор, Який радій відповісті на будь-яке питання, пов'язаний з тарифами и опціямі. Поясніть Йому сітуацію, что ві переключили тариф и Ніяк не можете згадаті его назви. Оператор відповість вам ПРОТЯГ хвилини.

І, Нарешті, четвертий способ того, як дізнатіся тариф Білайн, це звернута безпосередно в точку обслуговування Білайн в Вашому городе, бажано туди, де ві підключалі мобільний телефон або набувалі сім-карту.Менеджер перевіріть інформацію про ваш тариф через спеціальну базу Даних после того , як ві скажете Йому номер телефону, тариф Якого ві Хочете дізнатіся.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: