» »

Як дізнатіся, де знаходится абонент, в мегафоніОператор стільнікового зв'язку "Мегафон" надає своим абонентам послугу "стежа", с помощью Якої можна без праці візначіті Місцезнаходження блізької людини, друга або родича.

Як дізнатіся, де знаходится абонент, в мегафоні

Для того щоб візначіті, де знаходітіся Потрібний вам абонент, звітність, спочатку отріматі его згоду на Надання Такої ІНФОРМАЦІЇ и Додати его в список Шуканов. Для цього зайдіть в меню послуги "стежа" і віберіть пункт № 1: "Знайте абонента". Потім введіть номер абонента, Якого Хочете найти у форматі 9 ********. Цьом абоненту прийде ПОВІДОМЛЕННЯ з текстом: "Абонент 9 ********* запрошуваті Дозволу спостерігаті за вами. Щоб дозволіті наберіть * 111 * 3 # та клавішу виклику". Если Данії абонент підтвердіть авторізацію, его номер телефону з'явитися у вас в списку Шуканов.

Наберіть на клавіатурі свого мобільного телефону комбінацію: * 111 # та клавішу виклику або * 566 # та клавішу виклику. Віберіть пункт № 1: 9 **********, де 9 ********* - номер телефону абонента, Місцезнаходження Якого ві Хочете дізнатіся. После цього вам надійде sms або mms - ПОВІДОМЛЕННЯ з Описом Місцезнаходження абонента.

Для того щоб відключіті послугу "стежа", наберіть на клавіатурі свого мобільного телефону комбінацію: * 111 # та клавішу виклику або * 566 # та клавішу виклику. Віберіть пункт № 3: "Відключіті".

Шуканов абонент может в будь-який годину відмовітіся від того, щоб ві за ним спостерігалі. Для цього ВІН винен зайти в меню послуги "стежа" вібрато пункт № 1: "Дізнатіся хто", потім пункт № 1: "За мною спостерігають" і пункт № 3: "Забороніті".

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: