» »

Як дізнатіся, крадений телефонКупівля та продаж вживании мобільніх телефонов - широко розвинення бізнес. При цьом продаються НЕ Тільки здобуті чесним чином апарати, а й крадені. У такій сітуації вміння відрізняті крадені телефони застрахує покупця від даремно витраченного грошів и можливіть проблем.

Як дізнатіся, крадений телефон
Вам Знадоби
  • - телефон;
  • - вихід в інтернет.

Для качану перевірте, что Йде в комплекті з мобільним телефоном. Если Їсти НЕ Оригінальні Пристрої, це прівід насторожітіся. Звічайній, що не виключено можлівість, что телефон БУВ просто десь знайдення або комплектуючі все ж загублені, альо це малоймовірно. До того ж є й Інші Способи переконатіся, что пропонованій апарат Пішов від власника незаконним шляхом.

Коженая телефон має свой Унікальний ідентифікаційний номер - IMEI, Який Виробники заносячи в програмне забезпечення мобільніка. Складається ВІН з 15 цифр (у моделей Sony Ericsson - 17). Знайте его можна на коробці под штрих-кодом и на наклейці под Акумуляторна батареєю телефону. Порівняйте номер на апараті з номером на коробці. Если смороду НЕ збігаються, то велика ймовірність того, что товар все ж не є законно здобути.

У випадок, коли на корпусі такий номер відсутній, відправте з телефону команду * # 06 #, и на екрані з'явитися IMEI вашого мобільніка. Надіслаті такий запит можна даже без встановленої сім-карти.

Перевіріті, крадений чи телефон, можна на спеціальніх сайтах, де знаходится база загублених або вкраденіх номерів IMEI. Введіть Унікальний ідентифікаційний номер свого телефону в наявне віконце и натісніть кнопку «Перевіріті». Если на екрані буде написано: «У Нашій базі | Полтава жодних IMEI-номери, что задовольняє умів ПОШУК», означатиме, телефон ні вкраденій. У Іншому випадка з'явитися інформація про ті, Якого числа булу здійснена крадіжка и де.

Дізнатіся, крадений телефон ві трімаєте в руках, можна и НЕ віходячі в інтернет. Скорістайтеся услуг «Мобільний розшук», пропонованої сайтом "GSM-Інформ". Відправте ПОВІДОМЛЕННЯ на номер 4443 з текстом: МВС пробіл IMEI. Через Деяк годину прийде відповідь смс з інформацією про ті, чи числитися телефон з таким номером у базі МВС чи ні. ВАРТІСТЬ Такої послуги залежатіме від тарифного плану вашого оператора (около 5 рублей).

При отріманні ІНФОРМАЦІЇ про ті, что мобільний телефон БУВ вкраденій, або хочай б найменшій підозрі на це, що не купуйте его. У Іншому випадка вас могут обчісліті правоохоронні органи, и вам доведе повернути куплений апарат его законному власнику. А гроші, вітрачені за нього, до вас навряд чи вернуться.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: