» »

Як дізнатіся, крадений чи телефонБагатая з нас хочеться буті Володарем хорошого мобільного телефону. Альо, як відомо, в сучасности мире хороше - зазвічай сінонім дорогого, а вітратіті й достатньо велику суму на покупку вподобання вироби часто немає возможности. Тому настількі популярна в наш час є придбання товару, что БУВ у вікорістанні. Альо як дізнатіся, что телефон, Який ві збіраєтеся купити, отриманий продавцем чесним чином, а не вкраденій?

Як дізнатіся, крадений чи телефон
Вам Знадоби
  • Телефон и вихід в інтернет

Для качану Вимагай документи на підтріманій телефон у продавця перед покупкою. У нього має буті документ про ті, что колішній власник телефону продавши Йому апарат або віддав на реалізацію. Хочай, звічайній, що не КОЖЕН покаже подібний документ (причиною того реальна ціна апарату, за якові тієї БУВ куплений). Крім того, такий документ может буті підробленім.

Як дізнатіся, крадений чи телефон
Далі дізнайтеся IMEI (International Mobile Equipment Identifie / Міжнародний ідентифікатор мобільного устаткування) цього телефону. Зазвічай ВІН являє собою набір з 15 цифр. У Деяк телефонов індікаційній номер вказується на самому апараті, под акумулятором.

Если под акумулятором ві НЕ нашли номер, то наберіть на апараті команду * # 06 #. Телефон будь-якого виробника винен у відповідь на неї Видати свой IMEI. Запішіть цею номер Куди-небудь так, щоб ВІН НЕ загубився до того моменту, як у вас буде под руками інтернет.

Зайдіть на сайт http://blacklist.onliner.by/ и введіть номер в з'явилося віконце. Натісніть на кнопку «Перевіріті». Прочитайте напис результату. Если з'явився напис: «У Нашій базі | Полтава жодних IMEI-номери, что задовольняє умів ПОШУК», значити ваш телефон «чистий» перед законом и в базі розшуку НЕ перебуває.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: