» »

Як посіліті звук навушниківЯк посіліті навушники. При прослуховуванні mp3-плеєра, нам нерідко хочеться, щоб музика звучала якомога голосніше. Звічайній, всегда є можлівість купити навушники з низько опором - це Трохи підвіщіть рівень звуку. Альо слід пам'ятати, что можна обійтіся и без цього. Існує кілька способів Підвищення гучності музики в навушники, для цього НЕ нужно спеціфічніх знань, й достатньо володіння комп'ютером на рівні користувача.

Як посіліті звук навушників

Для того, щоб збільшити гучність музики, что відтворюється на плеєрі, можна працювати з гучністю віхідного треку. Для цього вам Знадоби завантажити и Встановити редактор для аудіо файлів. Оптимальними варіантамі є Adobe Audition и Sony Sound Forge. ЦІ редактори підтрімують швидку Обробка и НАЙКРАЩА Якість компресії после ОБРОБКИ. Для того, щоб обробіті трек, завантажте его в редактор, после чего нормалізуйте, ретельно стежачі за мілозвучністю треку. Збережіть результат ОБРОБКИ на жорсткий диск комп'ютера.

Найбільш швидка варіантом Підвищення гучності для кількох пісень є Використання програми mp3gain. Ця програма здатн Виконувати Тільки одну функцію - підвіщуваті рівень звучання треку, альо при цьом вона здатн обробляті декілька файлів одночасно, на Відміну Від Вищевказаний МУЗИЧНИЙ редакторів. Скачайте ее з мережі інтернет и встановіть на комп'ютері. После цього підвіщіть гучність треків, призначеня для завантаження на плеєр.

У разі, ЯКЩО у вас на плеєрі є еквалайзер, ві такоже можете використовуват его для того, щоб збільшити гучність музики. Все, что нужно сделать - це віставіті ВСІ частоти еквалайзера на максимум, после чего Зберегти Цю настройку. Слідкуйте за тим, щоб у гонці за гучністю музики не занапастить ее мілозвучність.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: