» »

Як Встановити кондиціонерВстановити своими силами кондиціонер - не проблема, альо Врахуй, Жоден виробник не погода вам после цього Проводити сервісне обслуговування. Вірішіть, чі треба вам це. Тім не менше, ми розповімо, як професійно Встановити кондиціонер.

Як Встановити кондиціонер

Для качану віберете місце для внутрішнього и зовнішнього блоків, відстань между внутрішнім блоком та прилягла предметами винна буті не менше 3-х метрів. У зворотнього випадка відбіте від предметів Повітря попал на датчик и кондиціонер відключіться. Слід Встановити кондиціонер на порожній стіні, Повітря буде рівномірно розподілятіся по всьому пріміщенню.

Для того щоб легше обслуговуваті зовнішній блок, постарайтеся Встановити его на балконі. Если ж Це не представляється можливіть, закріпіть его помощью кронштейнів и болтів на зовнішній стіні, и прікрійте козіркі, так ві его Захист від бурульок та зайвої Волога.

Наступний крок, це Приготування місця для мідніх труб, системи комунікації между блоками, частіше цього домагаються путем штробления стін, альо коли немає возможности, трубки встановлюються у СПЕЦІАЛЬНІ пластикові короба, что кріпляться до стіні.

Особливо уважности Варто підійті до установки и кріпленню фреонових трубок, неправильне кріплення часто виробляти до поломок. Загляньте у свой арсенал інструменту, ЯКЩО НЕ ХОЧЕ потрапіті в халепу, у вас обов'язково повинен буті Наступний набор інструменту: шабровки, Труборіз, вальцювання, трубогиби. Чи не намагайтеся гнути труби вручну, на трубах утворюються заломи від Такої паскудної роботи, и Вже повірте, ваш кондиціонер не потерпить такого Ставлення до себе и дасть вам знати про це поломкою.

До речі, чи не нужно соромітіся - стежте, як це Робить майстер сервіс центру, ЯКЩО ві-таки не зважено Самі Встановити кондиціонер, по тому что, и в сервісних центрах є недобросовісні майстри. Виконано всі це, переходите до прокладання дренажного шланга, прокладці окремої проводки, Виведення ее до основного розподільного щита и віділіть для кондиціонера окремий автомат.

Насолоджуватіся Прохолода ще рано, настав момент тестування. Включаємо кондиціонер, ставімие в режим тестової програми. Если система працює стабільно и без вібрацій, то тепер самє годину насолоджуватіся Прохолода. Если ві НЕ будете Дотримуватись всех вимог, датчик кондиціонера буде неправильно зчітуваті дані про температуру, це відіб'ється на роботі кондиціонера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: