» »

Як Встановити насос на опаленняЯк Встановити насос. Індивідуальне опалення у квартирі, у Виробничому пріміщенні, в офісі або будинку, набагато економічніше централізованого. Це поклади самперед від відстані, якові проходити теплоносій від котла до радіаторів опалення. Існують два основні Способи Використання Такої системи: з природною ціркуляцією и примусове. У последнего випадка Головня у ній є ціркуляційній насос, Який прокачує теплоносій по магістралі.

Як Встановити насос на опалення
Вам Знадоби
  • - герметик;
  • - гумові або Силіконові прокладки;
  • - набор ключів від «на 22» до «на 36».

Підберіть насос для опалення приміщення, ВРАХОВУЮЧИ его тепловтраті. У розрахунок слід Включити теплові ВТРАТИ зовнішніх стін, тепловий режим, тоб яка температура буде СЕРЕДНЯ в Будівлі, площа приміщення та Інші параметрами. Відповідно до Теорії, «тепловий Потік поклади від ВТРАТИ тепла на зовнішніх обгороджена, Які прямо пропорційні різніці между температурою зовнішнього Повітря Т1 и температурою Т всередіні приміщення, площі S обігрівається, коефіцієнта тепловтрат (Вт / м? К)». Даній розрахунок можна представіті таким чином:
- при радіаторної системи опалення, ЯКЩО площа (S) приміщення дорівнює 80-120 м?, то насос винен відаваті теплоносія 0,4 м? на годину, при 120-160 м? - 0,5 м?;
- при Системі «тепла підлога», ЯКЩО S = 80-120 м? - 1,5 м?, При 120-160 м? - 2,0 м?.

Встановіть насос у Системі опалення з радіаторамі на зворотній Лінії Поблизу котла, де найніжча температура. У квартирах и Будинка площею до 200 м? це й достатньо умовно, так як теплоносій відрізняється від подачі на зворотній трубі на 1-2 градуси. Тому в системах опалення невеликих контурів Не має значення, де встановлюваті насос. Монтаж ціркуляційного насоса на опалення здійснюється в момент установки системи опалення, ЯКЩО вона діюча, то слід перед Цім злиться теплоносій. Можна цього НЕ делать, ЯКЩО на вхідному й віхідному трубопроводі встановлені крани, что перекрівають до нього доступ. Тоді слід закрити їх и Почати установку.

Встановіть его у Напрямки, Вказаною стрілкою на корпусі. Вона означає рух теплоносія. Перед входом в насос слід поставити фільтр очищення. Кожне різьбове з'єднання захістіть герметиком и прокладкою между сполучаються деталями. Насос винен буті встановлений строго горизонтально, інакше можна пошкодіті ротор, до того ж буде чути его Постійний «гуркіт». После установки и Заповнення его теплоносієм, відкрійте центральний гвинт, розташованій на Верхній крішці. З відчинять виступа Трохи Рідини. Тім самим буде видалений зайве Повітря з насоса. Підключаті его можна в ятір 220В або помощью звічайної електрічної вилки, або через електричний автомат.

Встановіть у Системі «тепла підлога» насос На лінії подачі. Це запобіжіть всяку ймовірність розріву потоку и попадання в систему Повітря. Освіта повітряних пробок - найбільша непріємність в теплих підлогах.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: